• Obecnie brak na stanie

Tadé Mydelniczka / Taca KWADRATOWA KAMIEŃ STEATYTOWY 25x25cm

99,99 zł
Brutto

Elegancka prostokątna MYDELNICZKA / TACA wykonana z kamienia steatytowego. Łącząca elegancję i mistrzostwo wykonania taca z prostymi liniami do układania mydeł i innych przyborów toaletowych. Bardzo przyjemna, aksamitna w dotyku z srebrzystym połyskiem. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Ta mydelniczka z kamienia steatytowego na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością. Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Rozmiar:25cmx25cm

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Elegancka prostokątna MYDELNICZKA / TACA wykonana z kamienia steatytowego. Łącząca elegancję i mistrzostwo wykonania taca z prostymi liniami do układania mydeł i innych przyborów toaletowych. Bardzo przyjemna, aksamitna w dotyku z srebrzystym połyskiem. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Ta mydelniczka z kamienia steatytowego na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością. Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Szczególna odporność termiczna kamienia steatytowego (łupkowego) i jego zdolność do zatrzymywania ciepła sprawia, że ​​tacę można umieścić w piekarniku i wykorzystać do serwowania przystawek lub innych smacznych gorących dań. Do serwowania przekąsek, dań oraz deserów. Idealne do degustacji i prezentacji. Łupek jest niezmienny, wodoodporny i odporny na ciepło i zimno. Jego niska gęstość pozwala na dobre zatrzymywanie ciepła. Kamień ze steatytu jest doskonałą alternatywą dla standardowego rusztu do grillowania różnego rodzaju potraw m.in. ryb, mięs, czy warzyw. Taca steatytowa równomiernie rozprowadza ciepło, jednocześnie zatrzymując ciepło wewnątrz potraw. Jej powierzchnia jest antybakteryjna i odporna na zabrudzenia. Jednocześnie zapobiega wzniecaniu się ognia, co zmniejsza ryzyko przypalenia potraw i zwiększa bezpieczeństwo.

CIEKAWOSTKA:

Steatyt zwany też kamieniem mydlanym (soapstone) to skała metamorficzna pochodzenia wulkanicznego, powstała w wyniku rozmaitych reakcji minerałów, które zachodziły pod wpływem ekstremalnie wysokich temperatur oraz ciśnienia.

Fabriqué en France

TDMARB07NR

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
kamień steatytowy
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290031931

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Mydelniczka / Taca...

99,99 zł