Tadé Mydelniczka żeberkowa z BIAŁEGO MARMURU 12x8.5xh1.7cm

Tadé Mydelniczka żeberkowa z BIAŁEGO MARMURU 12x8.5xh1.7cm

99,99 zł
Brutto

Elegancka PROSTOKĄTNA MYDELNICZKA ŻEBERKOWA wykonana z BIAŁEGO MARMURU. Prostokątna mydelniczka perłowa, drobnokrystaliczna. Pochodzi z masywu Himalajów. Wyżłobione/wydrążone szerokie kanały zapewniają idealne osuszenie i trwałość mydła. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Łatwa konserwacja za pomocą szczotki i wody z mydłem. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Wykonano metodą rzemieślniczą. ELEGANCKA I PRAKTYCZNA DO TWOJEJ ŁAZIENKI. Otaczaj się naturalnymi, trwałymi i estetycznymi materiałami.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Ilość
0
Towar w magazynie

Elegancka PROSTOKĄTNA MYDELNICZKA ŻEBERKOWA wykonana z BIAŁEGO MARMURU. Wydrążone kanaliki zapewniają idealne osuszenie i trwałość mydła. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. 

Biały, perłowy, drobno krystaliczny marmur; bardzo czystej bieli, pochodzi z masywu himalajskiego. Prostokątny format, rowki pozwalają na odprowadzanie wody i pomagają wyschnąć mydłu, zapewniając jego trwałość.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Otaczanie się naturalnymi, trwałymi i estetycznymi materiałami, takimi jak ten marmur, zarówno surowy, jak i satynowy, równie stonowany, co szykowny, ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Marmur, ulubiony materiał w architekturze i rzeźbie, którego odcień i aksamitny dotyk przeznaczają go do dzieł o wielkiej finezji.

Wykopane szerokie kanały zapewniające idealną suchość mydła. Staranne wykonanie. Łatwa konserwacja za pomocą szczotki i wody z mydłem.

Biały marmur: bardzo twarda i jednorodna biała skała, pochodząca z wapienia. Drobność jego ziarna pozwala na skrupulatne cięcie i polerowanie zgodnie z życzeniem.

Czarny marmur: miękka skała spokrewniona z talkiem, steatytem, ​​zwana także steatytem lub saponitem, była używana na Wschodzie od starożytności do wyrobu pieczęci i biżuterii. Ma tę zaletę, że jest bardzo odporny, ale stosunkowo łatwy do cięcia.

Fabriqué en France

TDMARB02BLC

Opis

Przeznaczenie
dom, sauna, spa
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
marmur
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290023981

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Mydelniczka żeberkowa...

99,99 zł