Tadé Mydelniczka żeberkowa z KAMIENIA STEATYTOWEGO 12x8.5xh1.7cm

Tadé Mydelniczka żeberkowa z KAMIENIA STEATYTOWEGO 12x8.5xh1.7cm

70,99 zł
Brutto

Elegancka PROSTOKĄTNA MYDELNICZKA ŻEBERKOWA wykonana z KAMIENIA STEATYTOWEGO. Wyżłobione/wydrążone szerokie kanały zapewniają idealne osuszenie i trwałość mydła. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Łatwa konserwacja za pomocą szczotki i wody z mydłem. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Wykonano metodą rzemieślniczą. ELEGANCKA I PRAKTYCZNA DO TWOJEJ ŁAZIENKI. Otaczaj się naturalnymi, trwałymi i estetycznymi materiałami.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Ilość
0
Towar w magazynie

Elegancka PROSTOKĄTNA MYDELNICZKA ŻEBERKOWA wykonana z KAMIENIA STEATYTOWEGO. Wydrążone kanaliki zapewniają idealne osuszenie i trwałość mydła. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. 

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

CIEKAWOSTKA:

Steatyt zwany też kamieniem mydlanym (soapstone) to skała metamorficzna pochodzenia wulkanicznego, powstała w wyniku rozmaitych reakcji minerałów, które zachodziły pod wpływem ekstremalnie wysokich temperatur oraz ciśnienia.

Fabriqué en France

TDMARB02NR

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
kamień steatytowy
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290024018

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Mydelniczka żeberkowa...

70,99 zł