• Obecnie brak na stanie

Tadé TACKA Mydelniczka Prostokątna Biała MARMUR 25x13cm

99,99 zł
Brutto

Elegancka PROSTOKĄTNA TACKA wykonana z BIAŁEGO MARMURU. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ta wyjątkowa, marmurowa tacka wniesie element swojej wyjątkowości do Twojej kuchni i jadalni! Zarówno klasyczny, jak i nowoczesny. Jego czysta i minimalistyczna forma podkreśla naturalność marmuru i elegancko reaguje na wyrafinowany wystrój wnętrza bez zbędnego efektu. Prostokątny blat z niekrystalicznego białego marmuru, aby zachować suchość i zapewnić trwałość mydła. Może wygodnie pomieścić cztery mydła lub inne produkty pielęgnacyjne. Idealny dla rodzin lub tych z nas, którzy używają wielu mydeł.

TACKA z BIAŁEGO MARMURU na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Elegancka PROSTOKĄTNA TACKA wykonana z BIAŁEGO MARMURU. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ta wyjątkowa, marmurowa tacka wniesie element swojej wyjątkowości do Twojej kuchni i jadalni! Zarówno klasyczny, jak i nowoczesny. Jego czysta i minimalistyczna forma podkreśla naturalność marmuru i elegancko reaguje na wyrafinowany wystrój wnętrza bez zbędnego efektu. Prostokątny blat z niekrystalicznego białego marmuru, aby zachować suchość i zapewnić trwałość mydła. Może wygodnie pomieścić cztery mydła lub inne produkty pielęgnacyjne. Idealny dla rodzin lub tych z nas, którzy używają wielu mydeł.

Biały, perłowy, drobno krystaliczny marmur; bardzo czystej bieli, pochodzi z masywu himalajskiego. Prostokątny format, rowki pozwalają na odprowadzanie wody i pomagają wyschnąć mydłu, zapewniając jego trwałość. Marmur, ulubiony materiał w architekturze i rzeźbie, którego odcień i aksamitny dotyk przeznaczają go do dzieł o wielkiej finezji.

TACKA z BIAŁEGO MARMURU na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością.

Produkt na żywo sprawia duże, pozytywne wrażenie swoją jakością wykonania!

TDMARB05BLC

Opis

Przeznaczenie
dom, sauna, spa
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
marmur
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290031849

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé TACKA Mydelniczka...

99,99 zł