• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. Mydelniczka aluminiowa zamykana ALEPPO SOAP CO. 9x6x7,5cm

44,99 zł
Brutto

Elegancka aluminiowa mydelniczka / pudełko na mydło ALEPPO SOAP CO. z żebrowanym dnem. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Idealne w domu i w podróży. Praktyczna, lekka i wytrzymała, idealna w podróży. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Dostosowana do wymiarów tradycyjnej 200g kostki mydła Aleppo. Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała. Pudełko, box, mydelniczka Aleppo to eleganckie aluminiowe pudełko z wbudowaną mydelniczką, która utrzymuje mydło Aleppo w suchości i zabiera je w podróż. Dopasuj dwie części mydła Aleppo, aby je zamknąć i uczynić szczelnym.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Elegancka aluminiowa mydelniczka / pudełko na mydło ALEPPO SOAP CO. z żebrowanym dnem. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Idealne w domu i w podróży. Praktyczna, lekka i wytrzymała, idealna w podróży. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Dostosowana do wymiarów tradycyjnej 200g kostki mydła Aleppo. Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała. Pudełko, box, mydelniczka Aleppo to eleganckie aluminiowe pudełko z wbudowaną mydelniczką, która utrzymuje mydło Aleppo w suchości i zabiera je w podróż.

Dopasuj dwie części mydła Aleppo, aby je zamknąć i uczynić szczelnym.

Mydelniczka aluminiowa ALEPPO SOAP CO. na zdjęciu prezentowana jest wraz z mydłem Aleppo oliwkowo-laurowym 12% lauru (zero waste)

Fabriqué en France

USUALU01

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
aluminium
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290021567

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. Mydelniczka...

44,99 zł