Filtruj według

Marka

Przeznaczenie

Zapach

Opakowanie

Pojemność

Wielopaki

Waga

Działanie

Produkt nie zawiera

Cechy dodatkowe

Kraj pochodzenia

Cena

  • 4,00 zł - 165,00 zł

Ekologiczne środki czystości - naturalne

Ekologiczne środki czystości

Stosowane powszechnie detergenty mają w swoim składzie drażniące dodatki, które stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia. Kontakt z nimi może podrażnić skórę dłoni, powodując poważne oparzenia, wymagające opieki lekarskiej. Tych wszystkich zagrożeń można uniknąć stosując ekologiczne środki czystości. Ich naturalne komponenty są całkowicie bezpieczne dla ludzi, a skuteczna formuła sprawia, że za ich pomocą łatwo pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

Ekologiczne środki czystości ‒ dlaczego warto ich używać?

Popularne i łatwo dostępne w sklepach preparaty zawierają w sobie bardzo żrące związki. Regularne sprzątanie sprawia, że często jesteśmy narażeni na ich działanie. Negatywnie odbija się to nie tylko na stanie skóry dłoni, na której przedwcześnie pojawiają się oznaki starzenia, ale też na zdrowiu w ogóle, ponieważ wdychanie toksycznych oparów podrażnia drogi oddechowe i płuca. Naturalną alternatywą w tym przypadku są eko środki czystości.

Skład tych produktów bazuje na dużej zawartości krzemienia, sodu, cytrynianu i olejków eterycznych. O przyjemny aromat dbają wyciągi z ziół, kwiatów i owoców. Dzięki temu, że nie uświadczy się w nich chloru, kwasów i sztucznych dodatków zapachowych, są bezpieczne i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie nawet przy częstym użytkowaniu.

Naturalne środki czystości dostępne są pod wieloma postaciami. Zależnie od potrzeb, można wybrać eko płyn do mycia naczyń, wszechstronną pastę do polerowania, płyn do prania z wiórkami mydlanymi, mydła, środek do szyb, a także skuteczne preparaty do sprzątania kuchni i łazienki.

Z tych preparatów ucieszą się też wszyscy cierpiący na alergię albo posiadający wrażliwą skórę. Hipoalergiczne właściwości ograniczają reakcję uczuleniową, ponieważ w składzie znajdują się tylko dodatki pochodzenia naturalnego. Zapobiegają też występowaniu podrażnień i zaczerwienień, co doceni każda osoba z delikatną cerą. Środki te polecamy także wszystkim, którzy mają małe dzieci. Dzięki naturalnym składnikom można mieć pewność, że w kontakcie ze świeżo posprzątaną powierzchnią maluch jest całkiem bezpieczny.

Są to produkty idealne dla osób, które świadomie podchodzą do zakupów i starają się dbać o środowisko. Kupując ekologiczne środki czystości zmniejszasz ilość chemikaliów trafiających do ekosystemu. Nasze specyfiki ulegają całkowitej biodegradacji, nie przyczyniając się do wzrostu poziomu szkodliwych substancji w glebie.

Czy naturalne środki czystości są równie skuteczne co tradycyjne?

Mimo że w zawartości nie znajdzie się żrących kwasów i chemicznych dodatków, eko środki czystości odznaczają się dużą skutecznością, często przewyższającą dostępne w sklepach specyfiki. Wszystko to dzięki pieczołowicie dobranym składnikom, które dokładnie usuwają brud. Dodatkowo ich cena dorównuje lub często nawet jest niższa, od tradycyjnych detergentów. Dzięki temu bez większego obciążenia budżetu możemy korzystnie wpłynąć na stan naszej skóry.

Skorzystaj z naszej oferty i zatroszcz się równocześnie o swoje zdrowie i środowisko naturalne. Wybierz ekologiczne środki czystości i uwolnij się od codziennego wpływu drażniących substancji.

Aktywne filtry