Gąbki naturalne - myjki

Myjki i gąbki naturalne

Hipoalergiczne, niezwykle chłonne i delikatne w kontakcie ze skórą naturalne gąbki morskie. Idealne do kąpieli i pod prysznic dla całej rodziny. Naturalny artykuł higieniczny dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej.

Dostępne w naszej kolekcji naturalne gąbki można zamówić w wersji roślinnej lub morskiej. Doskonale oczyszczają dzięki zawartych w sobie enzymach, działających bakteriobójczo i grzybobójczo. Są o wiele bardziej chłonne niż standardowe produkty, a do tego o wiele wytrzymalsze. Taki wyrób przy odpowiednim użytkowaniu może wystarczyć na bardzo długo.

Można je stosować tak do twarzy, jak i do reszty ciała. Ze względu na dużą delikatność nie powodują podrażnień, a właściwości hipoalergiczne zapobiegają reakcji uczuleniowej. Chropowata struktura nie tylko czyści, ale także łagodnie masuje skórę, przygotowuje ją na przyjęcie kolejnych kosmetyków, usuwając martwy naskórek, poprawiając mikrokrążenie i pomagając się zrelaksować. Połączona z pełnym ziołowych ekstraktów, aromatycznym mydłem na pewno zmieni każdą kąpiel w przyjemną sesję pielęgnacyjną.

Produkty te są przyjazne dla środowiska i całkowicie biodegradowalne, więc jeśli zależy Ci na ekologicznym, świadomym zakupie, gąbki naturalne okażą się idealne.

Aktywne filtry