• Obecnie brak na stanie

Tadé Mydelniczka / tacka PROSTOKĄTNA KAMIEŃ STEATYTOWY 25x13cm2cm

99,99 zł
Brutto

Elegancka PROSTOKĄTNA MYDELNICZKA / TACKA wykonana z KAMIENIA STEATYTOWEGO. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Ta mydelniczka z kamienia steatytowego na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Rozmiar:25cmx13cmx2cm

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Elegancka PROSTOKĄTNA MYDELNICZKA / TACKA wykonana z KAMIENIA STEATYTOWEGO. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Ta mydelniczka z kamienia steatytowego na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

CIEKAWOSTKA:

Steatyt zwany też kamieniem mydlanym (soapstone) to skała metamorficzna pochodzenia wulkanicznego, powstała w wyniku rozmaitych reakcji minerałów, które zachodziły pod wpływem ekstremalnie wysokich temperatur oraz ciśnienia.

Fabriqué en France

TDMARB05NR

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
kamień steatytowy
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290031900

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Mydelniczka / tacka...

99,99 zł