• Obecnie brak na stanie

Tadé Mydelniczka / tacka PROSTOKĄTNA KAMIEŃ STEATYTOWY 13x9x1,5cm

64,99 zł
Brutto

Elegancka prostokątna mydelniczka / tacka wykonana z kamienia steatytowego. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Ta mydelniczka z kamienia steatytowego na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Elegancka prostokątna mydelniczka / tacka wykonana z kamienia steatytowego. Aksamitna w dotyku. Łatwa do utrzymania w czystości. Wykonano metodą rzemieślniczą. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Ta mydelniczka z kamienia steatytowego na żywo daje poczucie wyjątkowego przedmiotu, cennego, ciężkiego, wykonanego z dużą starannością.

Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała.

CIEKAWOSTKA:

Steatyt zwany też kamieniem mydlanym (soapstone) to skała metamorficzna pochodzenia wulkanicznego, powstała w wyniku rozmaitych reakcji minerałów, które zachodziły pod wpływem ekstremalnie wysokich temperatur oraz ciśnienia.

Fabriqué en France

TDMARB06NR

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Opakowanie
kamień steatytowy
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Mydelniczka / tacka...

64,99 zł