• Obecnie brak na stanie

BALJA Proszek do Prania KOLOROWEGO ekologiczny BIO 1,6kg

37,90 zł
Brutto

PROSZEK do PRANIA TKANIN KOLOROWYCH ekologiczny, ze składników pochodzenia roślinnego i mineralnego. Składniki wyłącznie biodegradowalne. Zapobiegają mechaceniu odzieży, odświeżają ją i sprawiają, że tkaniny będą przyjemnie delikatne w dotyku, dzięki zawartości mydła Aleppo na bazie oliwy i oleju laurowego. Formuła proszku działa już przy 30°C , dlatego może być stosowany zarówno do prania ręcznego jak i mechanicznego. Nie zawiera fosforanów, boranów, chloru, sztucznych barwników i sztucznych kompozycji zapachowych, dzięki czemu dbasz o środowisko o skórę Twoją i Twoich najbliższych. Opakowanie kartonowe, które możesz wielokrotnie zamykać. Dołączona miarka, którą samodzielnie wg instrukcji składasz i dzięki której dozujesz odpowiednia ilość proszku. 

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA PROSZEK do PRANIA TKANIN KOLOROWYCH ekologiczny, ze składników pochodzenia roślinnego i mineralnego. Składniki wyłącznie biodegradowalne. Zapobiegają mechaceniu odzieży, odświeżają ją i sprawiają, że tkaniny będą przyjemnie delikatne w dotyku, dzięki zawartości mydła Aleppo na bazie oliwy i oleju laurowego. Formuła proszku działa już przy 30°C , dlatego może być stosowany zarówno do prania ręcznego jak i mechanicznego. Nie zawiera fosforanów, boranów, chloru, sztucznych barwników i sztucznych kompozycji zapachowych, dzięki czemu dbasz o środowisko o skórę Twoją i Twoich najbliższych. Opakowanie kartonowe, które możesz wielokrotnie zamykać. Dołączona miarka, którą samodzielnie wg instrukcji składasz i dzięki której dozujesz odpowiednia ilość proszku.  Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą. 

Nie stosować do wełny i jedwabiu.

SKŁAD:

Węglan Sodu, Siarczan Sodu, Chlorek Sodu, Cytrynian Sodu, 5-15% Mydło*, Karboksymetyloinulina*, Karmeloza Sodu*, Enzymy.

*Składnik pochodzenia roślinnego.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960120

Opis

Opakowanie
kartonik

Specyficzne kody

EAN13
5907459601206

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA Proszek do Prania...

37,90 zł