• Obecnie brak na stanie

BALJA Proszek do Prania PIELUCH WIELORAZOWYCH, dziecięcych ubranek, kocyków Ekologiczny BIO 1,8kg

39,90 zł
Brutto

PROSZEK do PRANIA PIELUCH WIELORAZOWYCH, dziecięcych ubranek, kocyków, jak również do prania ubrań białych i w jasnych kolorach, które będą miękkie i przyjemnie delikatne w dotyku. Starannie dobrana receptura sprawi, że pieluszki tetrowe, AIO czy formowanki będą dobrze uprane. Ekologiczny. Nie zawiera wybielaczy optycznych, mydła, zeolitów, enzymów, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na pieluszki lub skórę maluszka. Proszek nie posiada również sztucznych kompozycji zapachowych, dzięki czemu dbasz o środowisko o skórę Twojego maluszka, Twoją i Twoich najbliższych. Opakowanie kartonowe, pochodzące z recyklingu, które możesz wielokrotnie zamykać. Dołączona miarka, którą samodzielnie wg instrukcji składasz i dzięki której dozujesz odpowiednia ilość proszku. 

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA PROSZEK do PRANIA PIELUCH WIELORAZOWYCH, dziecięcych ubranek, kocyków, jak również do prania ubrań białych i w jasnych kolorach, które będą miękkie i przyjemnie delikatne w dotyku. Starannie dobrana receptura sprawi, że pieluszki tetrowe, AIO czy formowanki będą dobrze uprane. Ekologiczny. Nie zawiera wybielaczy optycznych, mydła, zeolitów, enzymów, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na pieluszki lub skórę maluszka. Proszek nie posiada również sztucznych kompozycji zapachowych, dzięki czemu dbasz o środowisko o skórę Twojego maluszka, Twoją i Twoich najbliższych. Opakowanie kartonowe, pochodzące z recyklingu, które możesz wielokrotnie zamykać. Dołączona miarka, którą samodzielnie wg instrukcji składasz i dzięki której dozujesz odpowiednia ilość proszku. Odpowiedni dla wegan i wegetarian. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą. Nie stosować do wełny i jedwabiu.

PAMIĘTAJ:

Przed praniem rozepnij pieluszki, wyjmij języki AIO z tunelu, a wkłady z kieszonek zabezpiecz, również rzepy. Zawsze zapoznaj się z zaleceniami producenta pieluszek, aby dobrać odpowiedni sposób i temperaturę prania.

SKŁAD:

>30% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu, TAED), Siarczan Sodu, Węglan Sodu, Chlorek Sodu, Cytrynian Sodu, <5% anionowe środki powierzchniowo-czynne (sól sodowa siarczanu alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego)*, <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne (alkoksylat alkoholu laurylowego)*, Karmeloza Sodu*, Karboksymetyloinulina*

*Składnik pochodzenia roślinnego.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960126

Opis

Opakowanie
kartonik

Specyficzne kody

EAN13
5907459601268

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA Proszek do Prania...

39,90 zł