• Obecnie brak na stanie

BALJA MYDŁO GOSPODARCZE uporczywe plamy siła trzech olejów Oliwkowego, Słonecznikowego i Kokosowego Ekologiczny BIO 110g pudełko

21,90 zł
Brutto

MYDŁO GOSPODARCZE uporczywe plamy, trudne zabrudzenia. Skoncentrowana siła trzech olejów Oliwkowego, Słonecznikowego oraz Kokosowego upora się nawet z silnymi zabrudzeniami: smary, oleje, farby. Bardzo trudne plamy na dziecięcych ubrankach, śliniaczkach oraz delikatne tkaniny czy białe ubrania. Dzięki zawartemu w nim olejowi kokosowemu zyskuje działanie bakteriobójcze. Meble kuchenne czy blaty będą doskonale czyste. Możesz nim umyć również wnętrze lodówki. Świetnie poradzi sobie również z myciem naczyń. I doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu pędzli do makijażu. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niego korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie w aluminiowej puszce, które posłuży do przechowywania, i które nadaje się do recyklingu. 

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA MYDŁO GOSPODARCZE uporczywe plamy, trudne zabrudzenia. Skoncentrowana siła trzech olejów Oliwkowego, Słonecznikowego oraz Kokosowego upora się nawet z silnymi zabrudzeniami: smary, oleje, farby. Bardzo trudne plamy na dziecięcych ubrankach, śliniaczkach oraz delikatne tkaniny czy białe ubrania. Dzięki zawartemu w nim olejowi kokosowemu zyskuje działanie bakteriobójcze. Meble kuchenne czy blaty będą doskonale czyste. Możesz nim umyć również wnętrze lodówki. Świetnie poradzi sobie również z myciem naczyń. I doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu pędzli do makijażu. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niego korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie w aluminiowej puszce, które posłuży do przechowywania, i które nadaje się do recyklingu.

MYDŁO GOSPODARCZE również w wariancie opakowania: papierowa torebka

WAGA: 110g

ZASTOSOWANIE:

Oprócz klasycznego pocierania mokrego mydła o tkaninę, dłonie czy pędzelek, bardzo praktyczne jest też rozpuszczenie go w ciepłej wodzie. Najprostszym sposobem jest po prostu wykrojenie odpowiedniej ilości mydła przy użyciu noża.

SKŁAD:

Sole sodowe kwasów tłuszczowych (z oleju oliwkowego, kokosowego i słonecznikowego), wodorowęglan sodu, octan sodu.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960122

Opis

Przeznaczenie
blaty kuchenne, płyty grzewcze, naczynia
do ubrań
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Opakowanie
aluminium
Waga
110g
Kraj pochodzenia
Polska

Specyficzne kody

EAN13
5907459601220

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA MYDŁO GOSPODARCZE...

21,90 zł