La Corvette płyn do prania Marseille z wiórkami mydlanymi certyfikowany Ecocert 1,5l

55,99 zł
Brutto

Wysoko skoncentrowany PŁYN DO PRANIA, skuteczny dzięki zawartości płatków mydła marsylskiego w gotowej do użycia formule. Nadaje się do wszystkich rodzajów tekstyliów, zarówno w pralkach automatycznych, jak i prania ręcznego w temperaturze od 30°C. Do firan. Do jedwabiu. Do wełny. Hipoalergiczny *, nie zawiera substancji zapachowych, aby chronić najbardziej wrażliwą skórę. Ekodetergent certyfikowany przez organizację ECOCERT Greenlife. Formuła bez perfum, bez barwnika, bez siarczanu, bez substancji alergizującej.

*Skład wyklucza jakąkolwiek substancję obecnie wymienioną jako odpowiedzialną za alergie skórne, zgodnie z listą 26 alergenów ustaloną przez UE oraz wszelkie substancje uczulające, aby zminimalizować ryzyko alergii.

Ilość
0
Towar w magazynie

La CORVETTE Wysoko skoncentrowany PŁYN DO PRANIA, skuteczny dzięki zawartości płatków mydła marsylskiego w gotowej do użycia formule. Nadaje się do wszystkich rodzajów tekstyliów, zarówno w pralkach automatycznych, jak i prania ręcznego w temperaturze od 30°C. Wyprodukowano w Marsylii metodą tradycyjną z olejów roślinnych. Hipoalergiczny *, nie zawiera substancji zapachowych, aby chronić najbardziej wrażliwą skórę. La Corvette opracowała detergent opracowany z chipsów mydlanych w Marsylii, gotowany jest w kotle w Marsylii na bazie 100% olejów roślinnych. Formuła bez perfum, bez barwnika, bez siarczanu, bez substancji alergizującej.

*Skład wyklucza jakąkolwiek substancję obecnie wymienioną jako odpowiedzialną za alergie skórne, zgodnie z listą 26 alergenów ustaloną przez UE oraz wszelkie substancje uczulające, aby zminimalizować ryzyko alergii.

99,5% składników jest pochodzenia naturalnego. Ekodetergent certyfikowany przez organizację ECOCERT Greenlife.

Pomyśl o sortowaniu: opakowanie w 100% nadające się do recyklingu, zawierające plastik pochodzący z recyklingu.

SKŁAD:

5% - 15% mydła, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych. Zawiera również: wodę, zagęszczacz, sekwestrant, kaolin.

SKŁADNIKI:

Aqua (water), Potassium Olivate, D-pentose et D-glucose, Oligomeric, C8-10- alkyl glycosides, Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Kaolin.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270902

Opis

Przeznaczenie
do prania tkanin delikatnych
Zapach
naturalny
Opakowanie
butelka
Cechy dodatkowe
ekologiczne, hipoalergiczne
Waga
1,5kg
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette płyn do prania...

55,99 zł