• Obecnie brak na stanie

BALJA MYDŁO GOSPODARCZE uporczywe plamy siła trzech olejów Oliwkowego, Słonecznikowego i Kokosowego Ekologiczny BIO 110g

18,90 zł
Brutto

MYDŁO GOSPODARCZE uporczywe plamy, trudne zabrudzenia. Skoncentrowana siła trzech olejów Oliwkowego, Słonecznikowego oraz Kokosowego upora się nawet z silnymi zabrudzeniami: smary, oleje, farby. Bardzo trudne plamy na dziecięcych ubrankach, śliniaczkach oraz delikatne tkaniny czy białe ubrania. Dzięki zawartemu w nim olejowi kokosowemu zyskuje działanie bakteriobójcze. Meble kuchenne czy blaty będą doskonale czyste. Możesz nim umyć również wnętrze lodówki. Świetnie poradzi sobie również z myciem naczyń. I doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu pędzli do makijażu. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niego korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie w papierowej torbie nadające się do recyklingu. 

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA MYDŁO GOSPODARCZE uporczywe plamy, trudne zabrudzenia. Skoncentrowana siła trzech olejów Oliwkowego, Słonecznikowego oraz Kokosowego upora się nawet z silnymi zabrudzeniami: smary, oleje, farby. Bardzo trudne plamy na dziecięcych ubrankach, śliniaczkach oraz delikatne tkaniny czy białe ubrania. Dzięki zawartemu w nim olejowi kokosowemu zyskuje działanie bakteriobójcze. Meble kuchenne czy blaty będą doskonale czyste. Możesz nim umyć również wnętrze lodówki. Świetnie poradzi sobie również z myciem naczyń. I doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu pędzli do makijażu. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niego korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie w papierowej torbie nadające się do recyklingu. 

MYDŁO GOSPODARCZE również w wariancie opakowania: aluminiowe pudełko

WAGA: 110g

ZASTOSOWANIE:

Oprócz klasycznego pocierania mokrego mydła o tkaninę, dłonie czy pędzelek, bardzo praktyczne jest też rozpuszczenie go w ciepłej wodzie. Najprostszym sposobem jest po prostu wykrojenie odpowiedniej ilości mydła przy użyciu noża.

SKŁAD:

Sole sodowe kwasów tłuszczowych (z oleju oliwkowego, kokosowego i słonecznikowego), wodorowęglan sodu, octan sodu.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960123

Opis

Przeznaczenie
blaty kuchenne, płyty grzewcze, naczynia
do ubrań
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Opakowanie
torba papierowa
Waga
110g
Kraj pochodzenia
Polska

Specyficzne kody

EAN13
5907459601237

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA MYDŁO GOSPODARCZE...

18,90 zł