• Obecnie brak na stanie

BALJA Wybielacz do UBRAŃ, KOSZUL i FIRAN z aktywnym tlenem Ekologiczny BIO 600g

19,90 zł
Brutto

Wybielacz do UBRAŃ, KOSZUL i FIRAN z aktywnym tlenem (oxi-action) działa już w 20°C. Skutecznie pozbędziesz się przebarwień i szarości z białych ubrań, eleganckich koszul czy delikatnych firan, które stracą śnieżnobiały kolor i szarzeją. Aby te rzeczy posłużyły nam jak najdłużej. Bez chloru, zeolitów, wybielaczy optycznych. Można nim wybielać zarówno poprzez namaczanie w nim tkanin jak i dodanie niewielkiej ilości środka do białego prania, aby odświeżyć biel. Bez obawy, iż zniszczy lub osłabi to włókna, siła tkwi w naturalnych, ale skutecznych składnikach. Wybielacz do ubrań BALJA to produkt całkowicie bezpieczny i biodegradowalny, nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż zawiera jedynie składniki pochodzenia mineralnego i roślinnego.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA Wybielacz do UBRAŃ, KOSZUL i FIRAN z aktywnym tlenem (oxi-action) działa już w 20°C. Skutecznie pozbędziesz się przebarwień i szarości z białych ubrań, eleganckich koszul czy delikatnych firan, które stracą śnieżnobiały kolor i szarzeją. Aby te rzeczy posłużyły nam jak najdłużej. Bez chloru, zeolitów, wybielaczy optycznych. Można nim wybielać zarówno poprzez namaczanie w nim tkanin jak i dodanie niewielkiej ilości środka do białego prania, aby odświeżyć biel. Bez obawy, iż zniszczy lub osłabi to włókna, siła tkwi w naturalnych, ale skutecznych składnikach. Wybielacz do ubrań BALJA to produkt całkowicie bezpieczny i biodegradowalny, nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż zawiera jedynie składniki pochodzenia mineralnego i roślinnego.

Zastosowanie zalecane: Do prania, odplamiania i wybielania białych tkanin we wszystkich typach pralek oraz ręcznie.

Po każdorazowym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie, do kolejnego użycia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu bez wilgoci. Wilgoć powoduje zbrylenie produktu.

SKŁAD:

>30% substancje wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), węglan sodu.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960124

Opis

Opakowanie
torba papierowa

Specyficzne kody

EAN13
5907459601244

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA Wybielacz do UBRAŃ,...

19,90 zł