Maitre Savon mydło do usuwania plam z orzechami piorącymi 250g

16,99 zł
Brutto

MYDŁO do USUWANIA PLAM, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM Z ORZECHÓW PIORĄCYCH. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Do delikatnych tkanin. Do jedwabiu. Do wełny. Do kołnierzyków. Do naturalnych tkanin. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Wyprodukowano w Marsylii.

Ilość
0
Towar w magazynie

MYDŁO do USUWANIA PLAM, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM Z ORZECHÓW PIORĄCYCH. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Wyprodukowano w Marsylii

 SPOSÓB UŻYCIA:

Odplamianie: przed praniem zasadniczym przetrzeć mydłem zmoczony wcześniej kołnierzyk i mankiety, postąpić tak samo z uporczywymi plamami w przypadku innych tekstyliów. 

Pranie ręczne: w misce z wodą, natrzeć ubrania mydłem. Spłukać czystą wodą.

SKŁAD:

30% mydła i więcej; orzechy piorące.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

123220

Opis

Zapach
naturalny
Opakowanie
folia
Waga
250g
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maitre Savon mydło do...

16,99 zł