Maitre Savon mydło do usuwania plam z orzechami piorącymi 250g

8,99 zł
Brutto

MYDŁO do USUWANIA PLAM, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM Z ORZECHÓW PIORĄCYCH. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Do delikatnych tkanin. Do jedwabiu. Do wełny. Do kołnierzyków. Do naturalnych tkanin. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Wyprodukowano w Marsylii.

Ilość
0
Towar w magazynie

MYDŁO do USUWANIA PLAM, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM Z ORZECHÓW PIORĄCYCH. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Wyprodukowano w Marsylii

 SPOSÓB UŻYCIA:

Odplamianie: przed praniem zasadniczym przetrzeć mydłem zmoczony wcześniej kołnierzyk i mankiety, postąpić tak samo z uporczywymi plamami w przypadku innych tekstyliów. 

Pranie ręczne: w misce z wodą, natrzeć ubrania mydłem. Spłukać czystą wodą.

SKŁAD:

30% mydła i więcej; orzechy piorące.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

123220

Opis

Zapach
naturalny
Opakowanie
folia
Waga
250 g
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maitre Savon mydło do...

8,99 zł