Maitre Savon mydło do usuwania plam z orzechami piorącymi 250g

Maitre Savon mydło do usuwania plam z orzechami piorącymi 250g

25,99 zł
Brutto

MYDŁO do USUWANIA PLAM, plam wstępnych, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM z ORZECHÓW PIORĄCYCH i wykonane z prawdziwego mydła marsylskiego. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Do delikatnych tkanin. Do jedwabiu. Do wełny. Do kołnierzyków. Do naturalnych tkanin. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Jego prążkowany format pozwala na lepsze nakładanie mydła na pranie i wzmacnia właściwości odrywające tego mydła, zapewniając jeszcze bardziej skuteczne mycie! Wyprodukowano w Marsylii.

Ilość
0
Towar w magazynie

Maitre Savon MYDŁO do USUWANIA PLAM, plam wstępnych, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM z ORZECHÓW PIORĄCYCH i wykonane z prawdziwego mydła marsylskiego. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Wyprodukowano w Marsylii. Jego prążkowany format pozwala na lepsze nakładanie mydła na pranie i wzmacnia właściwości odrywające tego mydła, zapewniając jeszcze bardziej skuteczne mycie! Opakowanie jest ekologiczne: mydło pakowane jest w biodegradowalną folię, wykonaną ze skrobi kukurydzianej, krok dalej dla planety!

Lekko zwilż mydło i tkaninę zimną wodą, a następnie przecieraj plamę. Pozostawić na 10-15 minut lub kilka godzin w zależności od wieku plamy. Następnie przystąp do prania ręcznego lub w pralce. Nie wahaj się powtórzyć operacji kilka razy, jeśli to konieczne w przypadku bardzo trudnych zadań.

Odplamianie: przed praniem zasadniczym przetrzeć mydłem zmoczony wcześniej kołnierzyk i mankiety, postąpić tak samo z uporczywymi plamami w przypadku innych tekstyliów. 

Pranie ręczne: w misce z wodą, natrzeć ubrania mydłem. Spłukać czystą wodą.

SKŁAD:

30% mydła i więcej; orzechy piorące.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

123220

Opis

Przeznaczenie
do odzieży
do prania tkanin delikatnych
do ubrań
Zapach
naturalny
Opakowanie
folia
Waga
250g
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3182611232203

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maitre Savon mydło do...

25,99 zł