Maitre Savon płyn do mycia naczyń Naturalny Ultraodtłuszczający ECOCERT Cytrynowy 5L Kanister z kranikiem/dozownikiem

Maitre Savon płyn do mycia naczyń Naturalny Ultraodtłuszczający ECOCERT Cytrynowy 5L Kanister z kranikiem/dozownikiem

149,99 zł
Brutto

MISTRZOWSKIE MYDŁO MARSYLSKIE. Płyn do mycia naczyń zawierający 99,3% składników pochodzenia naturalnego, wykonany w jak największym stopniu ze składników pochodzenia roślinnego. Wykorzystuje środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Ultraodtłuszczający płyn do mycia naczyń, wykonany w ponad 99% ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest delikatny dla dłoni i środowiska, co pozwala na szczególnie skuteczne czyszczenie i odtłuszczanie naczyń. Usuwając uporczywe plamy olejowe, jest delikatny dla skóry i zapobiega szorstkości skóry. Jest to coś, czego używasz na co dzień, więc jest przyjazne dla twojego ciała i środowiska. Naturalny płyn do mycia naczyń - Cytryna. Do czyszczenia talerzy i patelni w mgnieniu oka. Orzeźwiający cytrynowy zapach. Nie zawiera barwników. 

Ilość
0
Towar w magazynie

MISTRZOWSKIE MYDŁO MARSYLSKIE. Płyn do mycia naczyń zawierający 99,3% składników pochodzenia naturalnego, wykonany w jak największym stopniu ze składników pochodzenia roślinnego. Wykorzystuje środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Ultraodtłuszczający płyn do mycia naczyń, wykonany w ponad 99% ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest delikatny dla dłoni i środowiska, co pozwala na szczególnie skuteczne czyszczenie i odtłuszczanie naczyń. Usuwając uporczywe plamy olejowe, jest delikatny dla skóry i zapobiega szorstkości skóry. Jest to coś, czego używasz na co dzień, więc jest przyjazne dla twojego ciała i środowiska. Naturalny płyn do mycia naczyń - Cytryna. Do czyszczenia talerzy i patelni w mgnieniu oka. Orzeźwiający cytrynowy zapach. Nie zawiera barwników. Certyfikowany detergent Ecocert, który jest delikatny dla skóry i środowiska.

Niespotykany produkt na polskim rynku!!! - Płyn do Mycia Naczyń kanister 5L z KRANIKIEM / DOZOWNIKIEM!!!

Bez rozlewania, Bez marnowania, Sam dozujesz, Sam decydujesz jaką porcje wlewasz do mniejszego pojemnika!!!

Kanister 5L z kranikiem/dozownikiem. Rzemieślniczy przepis na utrzymanie całego domu. Tylko mydło; bez rozpuszczalników, bez konserwantów, bez parabenów, EDTA, bez szkodliwych zapachów. 

Charakterystyka:

  • Ultra odtłuszczacz
  • Do czystych i lśniących naczyń
  • Nawet dla skóry wrażliwej
  • Zapach cytryny

Płyn do ręcznego mycia naczyń o cytrynowej nucie zapachowej. Płyn doskonale oczyszcza, odtłuszcza i nabłyszcza naczynia. Produkt przyjaznym dla środowiska sygnowany znakiem ECOCERT, przyznawanym wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Aby myć naczynia skutecznie i oszczędnie z poszanowaniem środowiska, nie należy czynić tego pod bieżącą wodą.
  • Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany.
  • Do umycia naczyń wystarczy 5ml - 7,5ml płynu.
  • Umyte naczynia spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha lub pozostawić do wyschnięcia.

SKŁAD: 

<5% amfoteryczne, anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne, substancje zapachowe, limonen. Zawiera także: wodę, sól, korektor kwasowości

<5 agents de surface amphoteres, anioniqueset non ioniques, parfums, limonene Contient aussi: eau, sel, correcteur d"acidite

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

140916

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Zapach
cytrynowy
Produkt nie zawiera
bez barwników, bez parabenów, bez silikonu
Cechy dodatkowe
ekologiczne, hipoalergiczne
Pojemność
5L
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
czyści, odtłuszcza

Specyficzne kody

EAN13
3182611409162

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maitre Savon płyn do mycia...

149,99 zł