La Corvette mydło do usuwania plam z organicznymi orzechami piorącymi 250g

La Corvette mydło do usuwania plam z organicznymi orzechami piorącymi 250g

26,99 zł
Brutto

MYDŁO do USUWANIA PLAM, plam wstępnych, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM z organicznych ORZECHÓW PIORĄCYCH i wykonane z prawdziwego mydła marsylskiego. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Do delikatnych tkanin. Do jedwabiu. Do wełny. Do kołnierzyków. Do naturalnych tkanin. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Jego prążkowany format pozwala na lepsze nakładanie mydła na pranie i wzmacnia właściwości odrywające tego mydła, zapewniając jeszcze bardziej skuteczne mycie! Wyprodukowano w Marsylii.

Ilość
0
Towar w magazynie

La Corvette MYDŁO do USUWANIA PLAM, plam wstępnych, wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone PROSZKIEM z organicznych ORZECHÓW PIORĄCYCH i wykonane z prawdziwego mydła marsylskiego. Użyte przed praniem zasadniczym skutecznie usuwania z tekstyliów uporczywe plamy. Orzechy piorące są znane ze swoich właściwości piorąco-czyszczących, są przy tym przyjazne dla środowiska i hipoalergiczne. Przeznaczone do delikatnych tekstyliów. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Wyprodukowano w Marsylii. Jego prążkowany format pozwala na lepsze nakładanie mydła na pranie i wzmacnia właściwości odrywające tego mydła, zapewniając jeszcze bardziej skuteczne mycie! Opakowanie jest ekologiczne: mydło pakowane jest w biodegradowalną folię, wykonaną ze skrobi kukurydzianej, krok dalej dla planety!

SPOSÓB UŻYCIA:

Odplamianie: przed praniem zasadniczym przetrzeć mydłem zmoczony wcześniej kołnierzyk i mankiety, postąpić tak samo z uporczywymi plamami w przypadku innych tekstyliów. 

Pranie ręczne: w misce z wodą, natrzeć ubrania mydłem. Spłukać czystą wodą.

SKŁAD:

30% mydła i więcej. Zawiera również: eau, sapindus mukorossi nuts (orzechy piorące), sodium chloride, sodium hydroxide.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270755

Opis

Przeznaczenie
do prania tkanin delikatnych
do ubrań
Zapach
naturalny
Opakowanie
folia
Waga
250g
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3182612707557

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette mydło do...

26,99 zł