Maitre Savon MYDŁO do MYCIA NACZYŃ z Mydłem Marsylskim i Sodą Oczyszczoną certyfikowane ECOCERT 200g

Maitre Savon MYDŁO do MYCIA NACZYŃ z Mydłem Marsylskim i Sodą Oczyszczoną certyfikowane ECOCERT 200g

19,99 zł
Brutto

MYDŁO do MYCIA NACZYŃ Maitre Savon to solidny, ekologiczny, ekonomiczny i bardzo skuteczny produkt gospodarstwa domowego. Formuła na bazie oliwy z oliwek i mydła marsylskiego wzbogacona sodą oczyszczoną. Produkt w 100% naturalny. Hipoalergiczne. Odtłuszcza i sprawia, że ​​naczynia błyszczą bez produktów szkodliwych dla człowieka i środowiska! Biodegradowalna folia opakowania. Tak samo łatwe w użyciu i tak skuteczne jak klasyczny płyn do mycia naczyń, nasze mydło pieni się, czyści, nabłyszcza i odtłuszcza IDEALNIE naczynia, sztućce, patelnie itp. Wygodny format, łatwy w obsłudze. Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

Ilość
0
Towar w magazynie

Maitre Savon MYDŁO do MYCIA NACZYŃ Maitre Savon to solidny, ekologiczny, ekonomiczny i bardzo skuteczny produkt gospodarstwa domowego. Formuła na bazie oliwy z oliwek i mydła marsylskiego wzbogacona sodą oczyszczoną. Produkt w 100% naturalny. Hipoalergiczne. Odtłuszcza i sprawia, że ​​naczynia błyszczą bez produktów szkodliwych dla człowieka i środowiska! Biodegradowalna folia opakowania. Dzięki 100% składnikom pochodzenia naturalnego nasze ekologiczne mydła do naczyń są idealne do skutecznego czyszczenia naczyń przy jednoczesnym poszanowaniu skóry i planety. Tak samo łatwe w użyciu i tak skuteczne jak klasyczny płyn do mycia naczyń, nasze mydło pieni się, czyści, nabłyszcza i odtłuszcza IDEALNIE naczynia, sztućce, patelnie itp. Wygodny format, łatwy w obsłudze. BĄDŹ CZĘŚCIĄ REWOLUCJI ZERO WASTE: zastąp swoje stare plastikowe butelki z płynem do mycia naczyń naszymi stałymi mydłami. Wykonane są w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Posiadają certyfikat Ecodetergent ecocert Green life i nie zanieczyszczają oceanów.

Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

Wskazówki dotyczące użytkowania: 

  • Aby zmywać naczynia ręcznie, wetrzyj wilgotną gąbkę bezpośrednio w kostkę mydła, umyj naczynia, a następnie spłucz. 
  • Aby lepiej chronić mydło, pozwól mu wyschnąć.
  • Aby oszczędzać wodę i energię podczas efektywnego zmywania, zanurzaj naczynia zamiast myć je pod bieżącą wodą i przestrzegaj zalecanych dawek produktu.
  • Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany.

SKŁAD:

30% et plus de savon. Zawiera również: eau, sodium bicarbonate, sodium chloride, sodium hydroxide.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

123256

Opis

Przeznaczenie
do prania tkanin delikatnych
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Zapach
naturalny
Opakowanie
biodegradowalna folia
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
składniki pochodzenia naturalnego
Waga
200g
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
czyści, odtłuszcza

Specyficzne kody

EAN13
3182611232562

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maitre Savon MYDŁO do MYCIA...

19,99 zł