• Obecnie brak na stanie

Aleppo Home Co. MYDŁO CZARNE naturalny środek czystości 5L kanister

159,00 zł
Brutto

MYDŁO CZARNE Aleppo naturalny środek czystości opakowanie ekonomiczne 5 litrów! 100% naturalny, uniwersalny środek czystości do zastosowań w gospodarstwie domowym. Bardzo wydajna skondensowana formuła. Zastępuje wiele środków czystości stosowanych w gospodarstwie domowym. Jeden produkt wiele zastosowań. Czarne mydło Aleppo wyprodukowano zgodnie z tradycją: wyłącznie z oliwy z oliwek i oleju laurowego warzonych tradycyjnie w kadziach, saponifikowanych potażem. Bogate w zawartość naturalnych składników aktywnych. Nie zawiera dodatków chemicznych, sztucznych barwników, rozpuszczalników, środków konserwujących. Doskonale tolerowane przez delikatną i wrażliwą skórę.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Aleppo Home Co. MYDŁO CZARNE Aleppo naturalny środek czystości opakowanie ekonomiczne 5 litrów! 100% naturalny, uniwersalny środek czystości do zastosowań w gospodarstwie domowym. Bardzo wydajna skondensowana formuła. Zastępuje wiele środków czystości stosowanych w gospodarstwie domowym. Jeden produkt wiele zastosowań. Czarne mydło Aleppo wyprodukowano zgodnie z tradycją: wyłącznie z oliwy z oliwek i oleju laurowego warzonych tradycyjnie w kadziach, saponifikowanych potażem. Bogate w zawartość naturalnych składników aktywnych. Nie zawiera dodatków chemicznych, sztucznych barwników, rozpuszczalników, środków konserwujących. Doskonale tolerowane przez delikatną i wrażliwą skórę.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • zastosowanie w gospodarstwie domowym
 • cenny środek ochrony roślin, zwalcza mszyce
 • unikalna formuła
 • naturalne, hipoalergiczne
 • delikatne dla skóry wrażliwej
 • w pełni biodegradowalne, ekologiczne
 • przetestowane dermatologicznie.

PRZEZNACZENIE:

Czyszczenie i pielęgnacja podłóg kafelkowych, winylowych i parkietu, dywanów i marmuru... Mycie naczyń, przedmiotów z tworzyw sztucznych, powierzchni kuchennych i łazienkowych. Pranie, usuwanie plam z tekstyliów, delikatnej bielizny. Szampon dla zwierząt rekomendowany przez weterynarzy. Środek do pielęgnacji roślin.

SPOSÓB UŻYCIA:

Uniwersalny środek czyszczący.

 • Po zastosowaniu należy spłukać ciepłą wodą.

Środek czyszczący do podłóg.

 • Rozcieńczyć dwie łyżki stołowe czarnego mydła w 5-ciu litrach ciepłej wody.

Pielęgnacja roślin.

 • W spryskiwaczu do roślin, rozpuścić 1 łyżkę stołową w 1 litrze ciepłej wody. Wstrząsnąć w celu wymieszania. Rozpylić bezpośrednio na rośliny, które wymagają pielęgnacji.

Szampon dla zwierząt.

 • Namoczyć sierść zwierzęcia. Użyć niewielkiej ilość mydła, dobrze rozprowadzić pocierając. Następnie dokładnie spłukać.

Usuwanie plam z bielizny i tekstyliów.

 • Przed praniem: zaprać roztworem rozcieńczonego mydła zaplamione miejsce.

Pranie ręczne: 1 łyżka stołowa mydła na 1 litr zimnej wody do delikatnej bielizny.

Pranie w mechaniczne: 3 łyżki stołowe mydła do szufladki w pralce przeznaczonej na środek piorący i szklanka białego octu do szufladki na środek zmiękczający.

Pranie białej bielizny: Dodać 1 łyżkę stołową kryształków ałunu do bębna pralki.

Fabriqué en France

AHCOPE10L5

Opis

Przeznaczenie
blaty kuchenne, płyty grzewcze, naczynia
dom i ogród
do podłóg, do szorowania, do kaloryferów, do tapicerki, do fug, do narożników
Cechy dodatkowe
składniki pochodzenia naturalnego

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Home Co. MYDŁO...

159,00 zł