Lista produktów marki Maître Savon

Maître Savon de Marseille to autentyczna, marsylska marka naturalnych środków higieny i czystości, które produkowane są od ponad 120 lat w jednej z ostatnich fabryk mydła w Marsylii (Francja), wykorzystującej tradycyjne know-how mistrzów mydlarstwa.

Maître Savon de Marseille to marsylska marka naturalnych środków higieny i czystości. Produkowane przez Savonnerie du Midi od ponad 120 lat w jednej z ostatnich fabryk mydła w Marsylii, wykorzystującej tradycyjne know-how mistrzów mydlarstwa. Zadaniem Savonnerie du Midi jest utrwalanie metod i tradycji produkcji autentycznego mydła marsylskiego gotowane w kotle, przy użyciu określonego, tradycyjnego procesu zmydlania.

Marka MAITRE SAVON DE MARSEILLE oferuje szeroką gamę mydeł w kostce, które charakteryzują się silnymi wpływami prowansalskimi, oraz są bogate w tradycje mydlarskie. Bazą tych mydeł jest oliwa z oliwek wraz z dodatkami przeróżnych aromatów, bądź też całkowity brak dodatków aromatyzujących w tradycyjnych oliwkowych i extra pur kostkach marsylskich.

Mydła w płynie litrowe i półlitrowe z pełną gama zapachów. Produkty opatrzone etykietą certyfikatu ekologicznego ECOCERT, czarne mydła w płynie, czarne mydła w paście, płatki mydlane, płyn do prania i mydło do wywabiania plam z orzechami piorącymi oraz środki czystości skuteczne w czyszczeniu całego domu.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji