Maitre Savon płyn do mycia naczyń TYMIANEK Ecolabel 500ml

Maitre Savon płyn do mycia naczyń TYMIANEK Ecolabel 500ml

20,99 zł
Brutto

PŁYN do MYCIA NACZYŃ o zapachu świeżego TYMIANKU. Płyn doskonale oczyszcza, odtłuszcza i nabłyszcza naczynia. Delikatny dla dłoni. Produkt przyjaznym dla środowiska sygnowany znakiem EU Ecolabel oficjalnym, europejskim wyróżnieniem, przyznawanym wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Tymiankowy płyn do mycia naczyń Mistrz Savon de Marseille został specjalnie opracowany, aby z łatwością usuwać najbardziej uporczywe tłuszcze, zapewniając w ten sposób dogłębnie czyste i odtłuszczone naczynia. Dzięki specjalnej formule płyn do mycia naczyń pozostawia wspaniałe wykończenie na naczyniach, pozostawiając szklanki i talerze lśniąco czyste.

Ilość
0
Towar w magazynie

PŁYN do MYCIA NACZYŃ o zapachu świeżego TYMIANKU. Płyn doskonale oczyszcza, odtłuszcza i nabłyszcza naczynia. Produkt przyjaznym dla środowiska sygnowany znakiem EU Ecolabel oficjalnym, europejskim wyróżnieniem, przyznawanym wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Tymiankowy płyn do mycia naczyń Mistrz Savon de Marseille został specjalnie opracowany, aby z łatwością usuwać najbardziej uporczywe tłuszcze, zapewniając w ten sposób dogłębnie czyste i odtłuszczone naczynia. Dzięki specjalnej formule płyn do mycia naczyń Mistrz Marseille Soap Thyme pozostawia wspaniałe wykończenie na naczyniach, pozostawiając szklanki i talerze lśniąco czyste. Płyn do mycia naczyń tymianku posiada certyfikat Ecolabel, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska i spełnia surowe normy dotyczące wpływu na wodę i bioróżnorodność, pomagając chronić naszą planetę.

Płyn do mycia naczyń z tymiankiem Master Savon de Marseille to idealny wybór do lśniąco czystych naczyń przy jednoczesnej ochronie środowiska. Jego silna formuła została specjalnie opracowana, aby skutecznie usuwać najbardziej uporczywy tłuszcz, dzięki czemu naczynia są czyste i dokładnie odtłuszczone. Naturalne właściwości antybakteryjne tymianku pomagają eliminować bakterie i nieprzyjemne zapachy, zapewniając czyste i higieniczne naczynia. Oprócz właściwości odtłuszczającej, nasz tymiankowy płyn do mycia naczyń pozostawia jasne wykończenie na naczyniach. Powierzchnie ze szkła, porcelany i stali nierdzewnej będą lśnić czysto i lśniąco, dodając Twojej kuchni blasku. Ten płyn do mycia naczyń posiada również certyfikat Ecolabel, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska. Spełnia surowe normy dotyczące wpływu na wodę i bioróżnorodność, pomagając chronić naszą planetę. Dzięki temu możesz z niego korzystać bez obaw, wiedząc, że dokonujesz zrównoważonego wyboru dla siebie i środowiska. Jego praktyczny format 500 ml jest idealny do codziennego użytku w Twojej kuchni. Jego butelka nadaje się również do recyklingu, dzięki czemu możesz jednocześnie dbać o swoje naczynia i środowisko. Podsumowując, nasz tymiankowy płyn do mycia naczyń z certyfikatem Ecolabel to silny, skuteczny i przyjazny dla środowiska wybór do odtłuszczania i nabłyszczania naczyń. Doświadcz czystych, żywych i trwałych naczyń dzięki naszemu płynowi do mycia naczyń tymiankowego.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Aby myć naczynia skutecznie i oszczędnie z poszanowaniem środowiska, nie należy czynić tego pod bieżącą wodą.
  • Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany.
  • Do umycia naczyń wystarczy 5ml - 7,5ml płynu.
  • Umyte naczynia spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha lub pozostawić do wyschnięcia.

SKŁAD: 

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. Zawiera również: kwas mlekowy, perfumy.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

140921

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Zapach
tymiankowy
Opakowanie
butelka
Produkt nie zawiera
bez barwników, bez parabenów, bez silikonu
Cechy dodatkowe
ekologiczne, hipoalergiczne
Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
czyści, odtłuszcza

Specyficzne kody

EAN13
3182611409216

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Maitre Savon płyn do mycia...

20,99 zł