• Obecnie brak na stanie

La Corvette MYDŁO CZARNE pasta w tubce z oliwą z oliwek certyfikowane Ecocert 250ml

27,99 zł
Brutto

Cudowna, ultra skoncentrowana PASTA MYDŁA CZARNEGO z dodatkiem oliwy z oliwek w wygodnej poręcznej tubce. Doskonały naturalny środek do czyszczenia i odtłuszczania wszystkich powierzchni w gospodarstwie domowym. Jego skoncentrowana formuła jest szczególnie skuteczna w usuwaniu tłustych i uporczywych plam: blachy do pieczenia, ściany, płyty grzewcze, płytki z terakoty, zlew, umywalki, wanny. Nie zawiera rozpuszczalników, barwników, syntetycznych perfum. Przyjazny dla środowiska i otoczenia. Bardzo intensywny cytrynowy aromat. Wyprodukowany w Marsylii w tradycyjnym procesie saponifikacji w kadziach. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. Składniki pochodzenia naturalnego: 99%.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

La Corvette cudowna, ultra skoncentrowana PASTA MYDŁA CZARNEGO z dodatkiem oliwy z oliwek w wygodnej poręcznej tubce. Doskonały naturalny środek do czyszczenia i odtłuszczania wszystkich powierzchni w gospodarstwie domowym. Jego skoncentrowana formuła jest szczególnie skuteczna w usuwaniu tłustych i uporczywych plam: blachy do pieczenia, ściany, płyty grzewcze, płytki z terakoty, zlew, umywalki, wanny. Nie zawiera rozpuszczalników, barwników, syntetycznych perfum. Przyjazny dla środowiska i otoczenia. Bardzo intensywny cytrynowy aromat. Wyprodukowany w Marsylii w tradycyjnym procesie saponifikacji w kadziach. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. 

Składniki pochodzenia naturalnego: 99%.

Produkt ma ułamanie bocznej części zakrętki, natomiast nie powoduje to dopływu powietrza do środka, w związku z czym jakość i świeżość produkty jest nienaruszona.

SPOSÓB UŻYCIA:

Na wszystkie powierzchnie, regularna pielęgnacja: nałożyć porcję pasty czarnego mydła na czyszczoną powierzchnię, wilgotną gąbką przecierać w celu usunięcia plamy i spłukać.

Do podłóg: rozcieńczyć 1 dużą porcję czarnego mydła w 1 litrze gorącej wody.

Aby zmniejszyć wpływ na środowisko, należy przestrzegać zalecanych dawek.

SKŁAD:

15% - 30% savon; <5% parfum. Zawiera również: eau, sequestrant, citral, limonene, linalool.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

La Corvette, marka w 100% z Marsylii, która naznaczyła historię Savonnerie du Midi, głośno i wyraźnie podkreśla swoje marsylskie pochodzenie!

Wszechstronny ekodetergent <30% mydła marsylskiego, wytwarzany jest przez jedną z ostatnich historycznych fabryk mydła w Marsylii, fabrykę Savonnerie du Midi z ponad 120-letnią historią, który nadal produkuje tradycyjne mydło marsylskie, nadal przestrzega tradycyjnych standardów i proponujemy światu autentyczne produkty. Uniwersalny, przyjazny dla środowiska środek czyszczący zawierający 99% składników pochodzenia naturalnego.

Codzienny Potrzebny Bezpieczny dla zwierząt domowych i niemowląt

Marka LA CORVETTE" pochodzi od nazwy małego trójmasztowego statku, który od XIX wieku służy do zaopatrywania marsylskich fabryk mydła w surowce (przewoził oliwę z oliwek). Ten żaglowiec kontynuuje swój kurs...

Pasta multi-zastosowanie na oliwie z oliwek, do ekologicznej konserwacji domu. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że jest to doskonały ekonomiczny, uniwersalny środek czyszczący, odtłuszczający i odplamiający. Rozcieńczony, może czyścić naczynia lub tłuste powierzchnie, takie jak piekarniki i okapy. 

Jego format tubki jest praktyczny i pozwoli Ci zabrać czarne mydło wszędzie! Stworzony z mydłem z oliwy z oliwek, jest biodegradowalny i szanuje planetę. Certyfikowany bez rozpuszczalników i barwników, jest również łagodny dla skóry!

Posiada certyfikat ekologiczny, jego składniki pochodzenia naturalnego szanują środowisko.

Etykieta Ecodetergent Ecocert promuje naturalne i odnawialne pochodzenie składników.

Celem tej etykiety jest określenie wyższego poziomu wymagań niż obowiązujące przepisy w celu ochrony planety i jej zasobów oraz informowania konsumenta końcowego

270906

Opis

Przeznaczenie
dom i ogród
Zapach
oliwkowy
Opakowanie
tubka
Produkt nie zawiera
bez amoniaku, bez chloru, bez fosforanów, bez wybielacza
Cechy dodatkowe
ekologiczne, hipoalergiczne
Pojemność
250 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
czyści, konserwuje i odtłuszcza

Specyficzne kody

EAN13
3182612709063

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette MYDŁO CZARNE...

27,99 zł