• Obecnie brak na stanie

Tadé RĘKAWICA Kessa z KREPY 23x15cm krepowa łaźnia turecka domowe spa

23,99 zł
Brutto

RĘKAWICA "kessa" Czarna rękawica krepowa złuszczająca do peelingu o splocie krepowym zapewniającym charakterystyczną ziarnistą powierzchnię, delikatnie szorstka. Tradycyjnie stosowana do codziennej pielęgnacji twarzy i całego ciała z użyciem mydła, bądź żelu pod prysznic. Doskonały delikatny peeling i stymulacja ciała. Idealna dla skóry delikatnej i wrażliwej. Przed pierwszym użyciem rękawicę należy przepłukać w ciepłej wodzie. 100% wiskoza. Prać ręcznie. Bardzo dobra jakość. Delikatna rękawica złuszczająca do użytku z mydłem i wodą. Solidny i wydajny. Nie ma potrzeby stosowania kosmetyków ściernych. Efektywna i skuteczna i delikatna w tym samym czasie.

Peeling ciała szerokimi, okrężnymi ruchami (do masażu i usuwania zanieczyszczeń ze skóry). Przed użyciem umyć rękawicę w gorącej wodzie.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé RĘKAWICA "kessa" o splocie krepowym zapewniającym charakterystyczną ziarnistą powierzchnię, delikatnie szorstka. Tradycyjnie stosowana do codziennej pielęgnacji twarzy i całego ciała z użyciem mydła, bądź żelu pod prysznic. Doskonały delikatny peeling i stymulacja ciała. Idealna dla skóry delikatnej i wrażliwej. Przed pierwszym użyciem rękawicę należy przepłukać w ciepłej wodzie. 100% wiskoza. Prać ręcznie. Bardzo dobra jakość. Delikatna rękawica złuszczająca do użytku z mydłem i wodą. Solidny i wydajny. Nie ma potrzeby stosowania kosmetyków ściernych. Efektywna i skuteczna i delikatna w tym samym czasie. 

To prawdziwa "kessa", rękawica hammam, której szorstka pieszczota nadaje ton i dobre samopoczucie naskórkowi, delikatnie usuwając drobne niedoskonałości twarzy i ciała. Rękawica krepowa jest odpowiednia dla każdej kobiecej skóry, nawet tej najdelikatniejszej. W rzeczywistości krepa jest tkana z bardzo cienkiej nici, skręconej w stylu angielskim, giętkiej i elastycznej.

Średnioziarnista rękawica jest zalecana do ciała. Z elastycznym nadgarstkiem i sznurkiem do zawieszenia, aby go wysuszyć. Regularny masaż całego ciała, zaczynając od stóp i idąc w kierunku serca, ujędrnia skórę i sprzyja eliminacji toksyn. Działa przeciw cellulitowi poprzez efekt drenażu mikrokrążenia.

Korzystne efekty stosowania:

- Delikatne złuszczanie 

- Usuwanie martwych komórek i odnowienie krążenia

- Otwieranie porów

- Poprawia penetrację produktów pielęgnacyjnych 

- Stymulacja mikrokrążenia

- Niewielki drenaż limfatyczny 

- Stymulacja dotykowa

Konserwacja: wystarczy wypłukać rękawicę pod bieżącą wodą, potrząsnąć nią do opróżnienia i pozostawić do wyschnięcia.

100% wiskoza. Wymiary: 21,5 cm x 15,5 cm.

Przed pierwszym użyciem rękawicę należy przepłukać w ciepłej wodzie. 100% wiskoza. Prać ręcznie.

Fabriqué en France

ASCREP11

Opis

Przeznaczenie
do ciała
do twarzy i szyi
kąpiel i prysznic
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290023783

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé RĘKAWICA Kessa z KREPY...

23,99 zł