• Obecnie brak na stanie

Tadé RĘKAWICA / myjka z NATURALNEGO JEDWABIU 16x22cm

33,99 zł
Brutto

RĘKAWICA z czystego JEDWABIU, 100% naturalnaHipoalergiczna, idealna dla skóry wrażliwej. Stymuluje krążenie kapilarne. 100% jedwab. Bardzo dobra jakość, wysoka trwałość. Elastyczna i złuszczająca. Rękawica z czystego jedwabiu, w 100% naturalna, delikatna, lekka, odporna. Bardzo elastyczna, miękki, pieszczotliwa, antyalergiczna, można ją używać delikatnie, lekkimi okrężnymi ruchami, na twarz i ciało już pokryte mydłem. Wykonane z bardzo elastycznego miękkiego i pieszczotliwego jedwabiu, rękawica ta jest idealna do usuwania zanieczyszczeń i zmiękczania delikatnej skóry. Sprawia, że skóra jest gładka, jedwabista, czysta, zdrowa, ma pobudzone krążenie.

Zwilżyć przed użyciem.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé RĘKAWICA z czystego JEDWABIU, 100% naturalna. Hipoalergiczna, idealna dla skóry wrażliwej. Stymuluje krążenie kapilarne. RĘKAWICA z czystego JEDWABIU100% naturalnaHipoalergiczna, idealna dla skóry wrażliwej. Stymuluje krążenie kapilarne. 100% jedwab. Bardzo dobra jakość, wysoka trwałość. Elastyczna i złuszczająca. Rękawica z czystego jedwabiu, w 100% naturalna, delikatna, lekka, odporna. Bardzo elastyczna, miękki, pieszczotliwa, antyalergiczna, można ją używać delikatnie, lekkimi okrężnymi ruchami, na twarz i ciało już pokryte mydłem. Wykonane z bardzo elastycznego miękkiego i pieszczotliwego jedwabiu, rękawica ta jest idealna do usuwania zanieczyszczeń i zmiękczania delikatnej skóry. Sprawia, że skóra jest gładka, jedwabista, czysta, zdrowa, ma pobudzone krążenie.

Zwilżyć przed użyciem.

SPOSÓB UŻYCIA:

Używać do peelingu na wilgotne ciało z czarnym mydłem raz lub dwa razy w tygodniu. Doskonale oczyszcza, usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka pozostawiając skórę, jedwabiście gładką i zdrową.

SKŁAD: 100% jedwab.

Fabriqué en France

GANSOIE01

Opis

Przeznaczenie
do ciała
do twarzy i szyi
kąpiel i prysznic
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290025268

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé RĘKAWICA / myjka z...

33,99 zł