• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. GĄBKA roślinna LUFFA Serce 13x13cm

24,99 zł
Brutto

DWUSTRONNA myjąca i peelingująca NATURALNA GĄBKA ROŚLINNA LUFFA Serce: z jednej strony jest gąbką, która nie wywołuje alergii, skutecznie spienia mydło i delikatnie oczyszcza. Z drugiej zaś, luffa-trukwa egipska, która usuwa martwy naskórek i niweluje niewielkie niedoskonałości na skórze. Niezastąpiona pomoc w codziennej toalecie i pielęgnacji. GĄBKA ROŚLINNA LUFFA SERCE z trukwy i gąbki do delikatnego złuszczania i masowania mydłem. Naturalna gąbka do kąpieli i masażu ciała wykonana z trukwy egipskiej. 

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosowana na mokro z mydłem lub na sucho od masażu. Do codziennego stosowania.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co.  DWUSTRONNA myjąca i peelingująca NATURALNA GĄBKA ROŚLINNA LUFFA Serce: z jednej strony jest gąbką, która nie wywołuje alergii, skutecznie spienia mydło i delikatnie oczyszcza. Z drugiej zaś, luffa-trukwa egipska, która usuwa martwy naskórek i niweluje niewielkie niedoskonałości na skórze. Niezastąpiona pomoc w codziennej toalecie i pielęgnacji. GĄBKA ROŚLINNA LUFFA SERCE z trukwy i gąbki do delikatnego złuszczania i masowania mydłem. Naturalna gąbka do kąpieli i masażu ciała wykonana z trukwy egipskiej. 

CIEKAWOSTKA

Luffa to w 100% naturalna myjka wykonana z wysuszonej trukwy - rośliny dyniowatej zwanej "gąbczakiem". Naturalnym obszarem występowania są obszary tropikalne i subtropikalne Afryki i Azji. Z jej wypreparowanych owoców uzyskuje się gąbki - myjki. Niektóre gatunki są uprawiane, zbierane przed dojrzeniem i spożywane jako warzywa; popularne w Azji i Afryce.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosowana na mokro z mydłem lub na sucho do masażu. Do codziennego stosowania.

Fabriqué en France

ASLOFA02

Opis

Przeznaczenie
do ciała
do twarzy i szyi
kąpiel i prysznic
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290028603
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. GĄBKA...

24,99 zł