• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. GĄBKA ROŚLINNA Luffa- plaster 10xh2cm

9,99 zł
Brutto

Naturalna GĄBKA ROŚLINNA LUFFA do mycia, masażu i delikatnego peelingu ciała. 100% biodegradowalna. Usuwa martwy naskórek i niweluje niewielkie niedoskonałości na skórze. Niezastąpiona pomoc w codziennej toalecie i pielęgnacji. GĄBKA ROŚLINNA LUFFA doskonała do złuszczania i masowania skóry mydłem. Naturalna gąbka do kąpieli i masażu ciała wykonana z trukwy egipskiej. Luffa to w 100% naturalna myjka wykonana z wysuszonej trukwy - rośliny dyniowatej zwanej "gąbczakiem". Doskonale spisuje się w roli myjki do mycia naczyń. Jest trwała, ma szorstką powierzchnię, dzięki czemu pomaga doczyścić myte powierzchnie. Plaster GĄBKI LUFFA doskonale sprawdzi się w Twojej łazience jako oryginalna, ekologiczna mydelniczka, skutecznie odprowadzając wodę z kostki ulubionego mydła!

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. Naturalna GĄBKA ROŚLINNA LUFFA do mycia, masażu i delikatnego peelingu ciała. 100% biodegradowalna. Usuwa martwy naskórek i niweluje niewielkie niedoskonałości na skórze. Niezastąpiona pomoc w codziennej toalecie i pielęgnacji. GĄBKA ROŚLINNA LUFFA doskonała do złuszczania i masowania skóry mydłem. Naturalna gąbka do kąpieli i masażu ciała wykonana z trukwy egipskiej. 

Wysuszona trukwa doskonale spisuje się w roli myjki do mycia naczyń. Jest trwała, ma szorstką powierzchnię, dzięki czemu pomaga doczyścić myte powierzchnie. Z powodzeniem zastępuje gąbki kuchenne, które nie ulegają recyklingowi.

CIEKAWOSTKA:

Luffa to w 100% naturalna myjka wykonana z wysuszonej trukwy - rośliny dyniowatej zwanej "gąbczakiem". Naturalnym obszarem występowania są obszary tropikalne i subtropikalne Afryki i Azji. Z jej wypreparowanych owoców uzyskuje się gąbki - myjki, które są uprawiane, zbierane przed dojrzeniem i spożywane jako warzywa; popularne w Azji i Afryce.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosowana na mokro z mydłem lub na sucho do masażu. Do codziennego stosowania.

Fabriqué en France

ASPONG01

Opis

Przeznaczenie
do ciała
do twarzy i szyi
kąpiel i prysznic
na mydło
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290027545

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. GĄBKA...

9,99 zł