• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. PAS masująco-PEELINGUJĄCY Luffa 69x10cm

44,99 zł
Brutto

DWUSTRONNY myjący i peelingujący NATURALNY PAS: z jednej strony jest gąbką, nie wywołuje alergii, skutecznie spienia mydło i delikatnie oczyszcza. Z drugiej zaś, luffa - trukwa egipska usuwa martwy naskórek i niweluje niewielkie niedoskonałości na skórze. Niezastąpiona pomoc w codziennej toalecie i pielęgnacji. Dwustronny PAS z luffy i gąbki do delikatnego złuszczania i masowania skóry mydłem. Pasek do czyszczenia pleców jest szczególnie odpowiedni do trudno dostępnych miejsc, do których nie można sięgnąć ręką. Lekko szorstki przód wykonany jest z loofah, dla delikatnego złuszczania martwych komórek naskórka i usuwania drobnych niedoskonałości na skórze. Druga strona wykonana jest z bawełny, dla delikatnego i dokładnego oczyszczenia ciała, z lekkim masażem.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. DWUSTRONNY myjący i peelingujący NATURALNY PAS: z jednej strony jest gąbką, nie wywołuje alergii, skutecznie spienia mydło i delikatnie oczyszcza. Z drugiej zaś, luffa - trukwa egipska usuwa martwy naskórek i niweluje niewielkie niedoskonałości na skórze. Niezastąpiona pomoc w codziennej toalecie i pielęgnacji. Dwustronny PAS z luffy i gąbki do delikatnego złuszczania i masowania skóry mydłem. Luffa to w 100% naturalna myjka wykonana z wysuszonej trukwy - rośliny dyniowatej zwanej "gąbczakiem", która występuje w strefie tropikalnej i subtropikalnej.

Złuszczający loofa i bawełniana opaska do ciała, każda strona ma inne funkcje. Opaska/pas pleców pomaga dotrzeć do obszarów pleców, których normalnie nie bylibyście w stanie. Opaska/Pas złuszczająca łatwo oczyszcza ciało i usuwa martwe komórki naskórka. Stosować samodzielnie do delikatnego, ale orzeźwiającego szczotkowania na sucho lub pod prysznicem z dowolnym mydłem.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosowana na mokro z mydłem lub na sucho od masażu. Do codziennego stosowania.

Fabriqué en France

ASLOFA03

Opis

Przeznaczenie
do ciała
do twarzy i szyi
kąpiel i prysznic
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290028573
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. PAS...

44,99 zł