• Obecnie brak na stanie

Tadé Home Co. Glinka Sommières na uporczywe plamy SUCHY ODPLAMIACZ ABSORBENT 250g

21,99 zł
Brutto

Glinka z ziem Sommieres* to mineralny proszek posiadający silne właściwości higroskopijne, wchłania substancje do 80% własnej masy. Bardzo praktyczny i skuteczny ODPLAMIACZ na SUCHO, szczególnie w przypadku przedmiotów źle tolerujących wodę. Drobna, sypka, wysoce chłonna GLINKA z ziem Sommieres* ma moc oczyszczającą tłuste plamy. Jest to bardzo praktyczny suchy odplamiacz, bardzo skuteczny, szczególnie w przypadku przedmiotów obawiających się wody. Stosuje się na tekstylia, nawet delikatne, materace, sofy, dywany, skóry nawet kruche, marmury meblowe, ale także parkiety, płytki i fotele samochodowe itp .W 100% naturalny, pochłania nieprzyjemne zapachy i szanuje środowisko. Ekodetergent certyfikowany przez organizację ECOCERT Greenlife.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Home Co. Glinka z ziem Sommieres* to mineralny proszek posiadający silne właściwości higroskopijne, wchłania substancje do 80% własnej masy. Bardzo praktyczny i skuteczny odplamiacz na sucho, szczególnie w przypadku przedmiotów źle tolerujących wodę. Drobna, sypka, wysoce chłonna GLINKA z ziem Sommieres* ma moc oczyszczającą tłuste plamy. Jest to bardzo praktyczny suchy odplamiacz, bardzo skuteczny, szczególnie w przypadku przedmiotów obawiających się wody. Stosuje się na tekstylia, nawet delikatne, materace, sofy, dywany, skóry nawet kruche, marmury meblowe, ale także parkiety, płytki i fotele samochodowe itp .W 100% naturalny, pochłania nieprzyjemne zapachy i szanuje środowisko. Ekodetergent certyfikowany przez organizację ECOCERT Greenlife.

Składniki pochodzenia naturalnego: 100%.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Suchy odplamiacz: Posyp plamę tak szybko, jak to możliwe. Po co najmniej 3 godzinach odkurz.
  • Przeciw nieprzyjemnym zapachom: Przeciw zapachom umieść pojemnik z glinką w lodówce, szafie na buty lub bezpośrednio w kuwecie.

Środki ostrożności dotyczące stosowania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zasysaj kurzu. Używaj tylko na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

*Ziemia Sommières: co to jest? Odkryta na początku XIX wieku w wiosce Sommières, niedaleko Montpellier, ziemia Sommières ma postać bardzo drobnego proszku glinianego, najczęściej w kolorze ochry, zieleni lub beżu. Początkowo był używany do odtłuszczania wełny poprzez wchłanianie substancji tłuszczowych.

Fabriqué en France

AHSOMM01

Specyficzne kody

EAN13
3593290032860

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Home Co. Glinka...

21,99 zł