• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. PASTA CUKROWA WOSK do depilacji włosków twarzy i ciała CUKIER i MIÓD 500g

51,99 zł
Brutto

Aleppo Soap Co. PASTA CUKROWA / WOSK / WAX Wosk do depilacji CUKIER I MIÓD. W 100% naturalna depilacja twarzy i ciała. Do delikatnego i długotrwałego usuwania włosków. Sekret 100% naturalnego roślinnego pochodzenia. Depilacja miodowa sięga starożytnego Egiptu i nadal jest najskuteczniejszą i najdelikatniejszą metodą. Cukier nie przykleja się do skóry, ale otula każdy włosek, wyrywanie włosków nie uszkadza naskórka. Wreszcie znacznie chłodniejszy od ciepłego wosku, powoduje mniej podrażnień i zaczerwienień. 

Ilość
1
Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. PASTA CUKROWA / WOSK / WAX Wosk do depilacji CUKIER i MIÓD. W 100% naturalna depilacja twarzy i ciała. Do delikatnego i długotrwałego usuwania włosków. Sekret 100% naturalnego roślinnego pochodzenia.

Depilacja miodowa sięga starożytnego Egiptu i nadal jest najskuteczniejszą i najdelikatniejszą metodą. Cukier nie przykleja się do skóry, ale otula każdy włosek, wyrywanie włosków nie uszkadza naskórka. Wreszcie znacznie chłodniejszy od ciepłego wosku, powoduje mniej podrażnień i zaczerwienień. 

NASZE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE APLIKACJI:

  • Zagnieść małą kulkę ciasta. Rozprowadzić w kierunku włosów, a następnie zdjąć energicznym ruchem, pociągając za włosy. Powtórzyć w razie potrzeby.
  • Jeśli ciasto stanie się zbyt lepkie, schłodź je w lodówce lub weź nową porcję.
  • Po użyciu spłucz wodą, aby rozpuścić pozostałe małe kawałki. 

DO JAKIEGO ZASTOSOWANIA?

Do delikatnej i skutecznej depilacji daj się skusić na ten wykwintny i pachnący cukrowo-miodowy wosk do depilacji. Dzięki prostym i całkowicie naturalnym składnikom - cukier, miód i cytryna - ta metoda depilacji jest nie tylko najbezpieczniejsza, ale także prosta i skuteczna jak żadna inna.

Idealny do wszystkich rodzajów skóry i obszarów wrażliwych. Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej.

ASCIRE01

Opis

Przeznaczenie
do ciała
Opakowanie
aluminium
puszka
Waga
500g

Specyficzne kody

EAN13
3593290029143
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. PASTA...

51,99 zł