• Obecnie brak na stanie

Tadé Home Co. Mydło Aleppo ODPLAMIACZ z Glinką Sommières na uporczywe plamy 250g

29,99 zł
Brutto

Skuteczny odplamiacz, oryginalne mydło Aleppo wzbogacone 5% glinką z ziem Sommières. Naturalne i wydajne, bez sztucznych dodatków. Usuwa wszystkie plamy, nawet te bardzo uporczywe, z jedzenia (oliwa, wino, kawa), smarów, krwi, atramentu etc. Używać przed praniem do kołnierzyków, delikatnej bielizny i tekstyliów. Zwilżyć tkaninę zimną lub ciepłą wodą i pocierać mydłem w miejscu zbrudzenia. Pozostawić na 15 minut. Wypłukać w czystej wodzie lub wyprać w pralce. Bez oleju palmowego, czysta oliwa z oliwek i olej laurowy. Doskonale tolerowane nawet przez wrażliwą skórę. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,9%.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Home Co. Mydło Aleppo ODPLAMIACZ z Glinką Sommières na uporczywe plamy 250g HOME CO. Skuteczny odplamiacz, oryginalne mydło Aleppo wzbogacone 5% glinką z ziem Sommières*. Naturalne i wydajne, bez sztucznych dodatków. Usuwa wszystkie plamy, nawet te bardzo uporczywe, z jedzenia (oliwa, wino, kawa), smarów, krwi, atramentu etc. Używać przed praniem do kołnierzyków, delikatnej bielizny i tekstyliów. Zwilżyć tkaninę zimną lub ciepłą wodą i pocierać mydłem w miejscu zbrudzenia. Pozostawić na 15 minut. Wypłukać w czystej wodzie lub wyprać w pralce. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,9%.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • 100% naturalne składniki roślinne i mineralne,
  • unikalna formuła,
  • doskonale tolerowane nawet przez wrażliwą skórę,
  • bez dodatków, biodegradowalne, ekologiczne,
  • bez oleju palmowego, czysta oliwa z oliwek i olej laurowy,
  • hipoalergiczne,
  • przetestowane dermatologicznie.

PRZEZNACZENIE:

Usuwa wszystkie uporczywe plamy, z jedzenia (tłuszcz, wino, kawa, herbata), smaru, krewi, tuszu etc. na pościeli, tkaninach, dywanach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zwilżyć tkaninę zimną lub ciepłą wodą. Ostrożnie pocierać plamę mydłem. Pozostawić na 15 min lub dłużej, jeśli plama jest trudna do wywabienia. Wypłukać w czystej wodzie lub wyprać w pralce. W razie potrzeby powtórzyć czynność.

Zawiera poza innymi związkami (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) NR 648/2004 w sprawie detergentów): 30% lub więcej mydła.

*Ziemia Sommières: co to jest? Odkryta na początku XIX wieku w wiosce Sommières, niedaleko Montpellier, ziemia Sommières ma postać bardzo drobnego proszku glinianego, najczęściej w kolorze ochry, zieleni lub beżu. Początkowo był używany do odtłuszczania wełny poprzez wchłanianie substancji tłuszczowych.

Fabriqué en France

AHFORM02

Specyficzne kody

EAN13
3593290025565

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Home Co. Mydło Aleppo...

29,99 zł