La Droguerie D'Amelie GĄBKA roślinna dwustronna DO MYCIA SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW Biodegradowalna 4szt.

La Droguerie D'Amelie GĄBKA roślinna dwustronna DO MYCIA SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW Biodegradowalna 4szt.

17,99 zł
Brutto

GĄBKA DWUSTRONNA ROŚLINNA do mycia i czyszczenia małych naczyń; SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW stworzona została z materiałów roślinnych. Składa się z biodegradowalnej strony chłonnej wykonanej z materiałów roślinnych oraz strony do szorowania, wykonanej z pudru z pestek owocowych. Z jednej strony bardzo dobrze pochłania wodę i wytwarza pianę, z drugiej strony doskonale czyści i myje. Nadaje się do kruchych i delikatnych powierzchni (szkło, szkło ceramiczne, stal nierdzewna, ceramika, teflon...), nie rysuje. Zaprojektowane i wytworzone we Francji, zestaw 4 gąbek owiniętych biodegradowalną folią ze skrobi kukurydzianej. Produkt zaprojektowany w sposób ekologiczny. Biodegradowalna gąbka ze składników roślinnych. Wielkość jednej gąbki 6,5cm x 6,5cm x 1,5cm

Ilość
0
Towar w magazynie

La Droguerie D'Amelie GĄBKA DWUSTRONNA ROŚLINNA do mycia i czyszczenia małych naczyń; SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW stworzona została z materiałów roślinnych. Składa się z biodegradowalnej strony chłonnej wykonanej z materiałów roślinnych oraz strony do szorowania, wykonanej z pudru z pestek owocowych. Z jednej strony bardzo dobrze pochłania wodę i wytwarza pianę, z drugiej strony doskonale czyści i myje. Nadaje się do kruchych i delikatnych powierzchni (szkło, szkło ceramiczne, stal nierdzewna, ceramika, teflon...), nie rysuje. Zaprojektowany we Francji, owinięty jest biodegradowalną folią pochodzenia roślinnego. Sprzedawana w opakowaniu ekologicznym po 4 sztuki. Produkt zaprojektowany jest w sposób ekologiczny. Biodegradowalne gąbki ze składników roślinnych.

Twarda i miękka jednocześnie

Wielkość jednej gąbki: 6,5cm x 6,5cm x 1,5cm

Wskazówki dotyczące użytkowania: 

Hygiene et Nature

Fabriqué en France

350924

Opis

Przeznaczenie
blaty kuchenne, płyty grzewcze, naczynia
Opakowanie
materiały pochodzące z recyklingu
Cechy dodatkowe
biodegradowalny
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
chłonna, odporna, wytrzymała

Specyficzne kody

EAN13
3596783509245

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie GĄBKA...

17,99 zł