• Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie GĄBKA roślinna dwustronna DO MYCIA SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW Biodegradowalna 4szt.

17,99 zł
Brutto

GĄBKA DWUSTRONNA ROŚLINNA do mycia i czyszczenia małych naczyń; SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW stworzona została z materiałów roślinnych. Składa się z biodegradowalnej strony chłonnej wykonanej z materiałów roślinnych oraz strony do szorowania, wykonanej z pudru z pestek owocowych. Z jednej strony bardzo dobrze pochłania wodę i wytwarza pianę, z drugiej strony doskonale czyści i myje. Nadaje się do kruchych i delikatnych powierzchni (szkło, szkło ceramiczne, stal nierdzewna, ceramika, teflon...), nie rysuje. Zaprojektowane i wytworzone we Francji, zestaw 4 gąbek owiniętych biodegradowalną folią ze skrobi kukurydzianej. Produkt zaprojektowany w sposób ekologiczny. Biodegradowalna gąbka ze składników roślinnych. Wielkość jednej gąbki 6,5cm x 6,5cm x 1,5cm

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie GĄBKA DWUSTRONNA ROŚLINNA do mycia i czyszczenia małych naczyń; SZKLANEK, KIELISZKÓW, FILIŻANEK, SZTUĆCÓW stworzona została z materiałów roślinnych. Składa się z biodegradowalnej strony chłonnej wykonanej z materiałów roślinnych oraz strony do szorowania, wykonanej z pudru z pestek owocowych. Z jednej strony bardzo dobrze pochłania wodę i wytwarza pianę, z drugiej strony doskonale czyści i myje. Nadaje się do kruchych i delikatnych powierzchni (szkło, szkło ceramiczne, stal nierdzewna, ceramika, teflon...), nie rysuje. Zaprojektowany we Francji, owinięty jest biodegradowalną folią pochodzenia roślinnego. Sprzedawana w opakowaniu ekologicznym po 4 sztuki. Produkt zaprojektowany jest w sposób ekologiczny. Biodegradowalne gąbki ze składników roślinnych.

Twarda i miękka jednocześnie

Wielkość jednej gąbki: 6,5cm x 6,5cm x 1,5cm

Wskazówki dotyczące użytkowania: 

Hygiene et Nature

Fabriqué en France

350924

Opis

Przeznaczenie
blaty kuchenne, płyty grzewcze, naczynia
Opakowanie
materiały pochodzące z recyklingu
Cechy dodatkowe
biodegradowalny
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
chłonna, odporna, wytrzymała

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie GĄBKA...

17,99 zł