• Obecnie brak na stanie

La Corvette PŁYN do MYCIA NACZYŃ z mydłem marsylskim certyfikowany ECOCERT Ecodetergent 500ml

24,99 zł
Brutto

PŁYN do MYCIA NACZYŃ Skuteczność mydła Marseille w gotowej do użycia formule! Opracowany płyn do mycia naczyń z wiórów mydlanych z Marsylii, gotowany w kotle w Marsylii na bazie 100% olejów roślinnych. Jest to ekologiczny produkt, który odtłuszcza i sprawia, że naczynia są czyste. Odporny na brud, delikatny dla dłoni. Produkt chroni dłonie neutralnym pH. Zachowuje miękkość rąk, nie wysusza dzięki miękkiemu środkowi powierzchniowo czynnemu. Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany. Specjalny dozownik, który umożliwia jak najdokładniejsze dozowanie wymaganej ilości. Płyn do mycia naczyń jest certyfikowany przez Ecocert i został przetestowany dermatologicznie. Hipoalergiczny, został opracowany bez zapachu, aby uszanować najbardziej wrażliwą skórę.

Ilość
1
Obecnie brak na stanie

LA CORVETTE PŁYN do MYCIA NACZYŃ Skuteczność mydła Marseille w gotowej do użycia formule! Opracowany płyn do mycia naczyń z wiórów mydlanych z Marsylii, gotowany w kotle w Marsylii na bazie 100% olejów roślinnych. Jest to ekologiczny produkt, który odtłuszcza i sprawia, że naczynia są czyste. Odporny na brud, delikatny dla dłoni. Produkt chroni dłonie neutralnym pH. Zachowuje miękkość rąk, nie wysusza dzięki miękkiemu środkowi powierzchniowo czynnemu. Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany. Specjalny dozownik, który umożliwia jak najdokładniejsze dozowanie wymaganej ilości. Płyn do mycia naczyń jest certyfikowany przez Ecocert i został przetestowany dermatologicznie. Hipoalergiczny, został opracowany bez zapachu, aby uszanować najbardziej wrażliwą skórę. Produkt z certyfikatem ECOCERT ECODETERGENT Greenlife  99,7% składników naturalnego pochodzenia.

Detergent do mycia naczyń, który jest łagodny dla skóry i ziemi z 99,7% składników pochodzenia naturalnego. Zawiera mydło marsylskie produkowane tradycyjnymi metodami. Czyście usuwa plamy olejowe z naczyń i nadaje im połysk. 25% opakowania jest wykonanych z plastiku pochodzącego z recyklingu. Uzyskanie certyfikatu ECOCERT dla detergentów naturalnych.

Formuła bez perfum, bez barwnika, bez siarczanu, bez substancji alergizujących, będąc łagodnym dla człowieka i środowiska.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Aby oszczędzać wodę i energię podczas efektywnego zmywania, zanurzaj naczynia zamiast myć je strumieniem wody z kranu i przestrzegaj zalecanych dawek produktu. 
  • Wlej porcję płynu bezpośrednio do uprzednio zatkanego zlewu, dolej gorącej wody i umyj naczynia gąbką. W przypadku inkrustowanych plam moczyć. 
  • Spłucz czystą wodą.

Opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 99,7% składników naturalnego pochodzenia.

SKŁAD:

Aqua (woda), kapryl/kapryl otręby pszenne / glikozydy słomy, chlorek sodu, kokoinian potasu, oliwian potasu, cocamidopropylbetaina, glukozyd laurylowy, sorbitol, palmian sodu, dioctan glutaminianu tetrasodu, jądro palmy sodowej, wodorotlenek sodu

Kompozycja: mniej niż 5% mydła, niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych. zawiera również: wodę, sól, sekwestrant, zasady

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270754

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Zapach
naturalny
Opakowanie
butelka
materiały pochodzące z recyklingu
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
składniki pochodzenia naturalnego
Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
czyści, odtłuszcza

Specyficzne kody

EAN13
3182612707540

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette PŁYN do MYCIA...

24,99 zł