• Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie PŁYN DO MYCIA NACZYŃ certyfikowany ECOCERT 500ml

16,99 zł
Brutto

PŁYN do MYCIA naczyń jest ekologicznym produktem, który odtłuszcza i sprawia, że naczynia są czyste. Produkt ten chroni dłonie neutralnym pH. Zachowuje miękkość rąk, nie wysusza dzięki miękkiemu środkowi powierzchniowo czynnemu. Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany. Pompka umożliwia jak najdokładniejsze dozowanie wymaganej ilości. Produkt jest wytwarzany bez pochodnych petrochemicznych, a jego opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt organiczny z certyfikatem ECOCERT Greenlife COSMOS ORGANIC. 99,3% składników naturalnego pochodzenia.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie PŁYN do MYCIA NACZYŃ La Droguerie d'Amélie jest ekologicznym produktem, który odtłuszcza i sprawia, że naczynia są czyste. Produkt ten chroni dłonie neutralnym pH. Zachowuje miękkość rąk, nie wysusza dzięki miękkiemu środkowi powierzchniowo czynnemu. Skuteczne mycie nie wymaga dużej ilości piany. Pompka umożliwia jak najdokładniejsze dozowanie wymaganej ilości.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Aby oszczędzać wodę i energię podczas efektywnego zmywania, zanurzaj naczynia zamiast myć je strumieniem wody z kranu i przestrzegaj zalecanych dawek produktu. 
  • Wlej porcję płynu bezpośrednio do uprzednio zatkanego zlewu, dolej gorącej wody i umyj naczynia gąbką. W przypadku inkrustowanych plam moczyć. 
  • Spłucz czystą wodą.

Produkt jest wytwarzany bez pochodnych petrochemicznych, a jego opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 99,3% składników naturalnego pochodzenia.

SKŁAD:

5%-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne. <5%: anionowe i amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, zapach, konserwant (kwas mlekowy). Zawiera również: wodę, zagęszczacz.

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350900

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Opakowanie
butelka z pompką
materiały pochodzące z recyklingu
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
ekologiczne, hipoalergiczne
Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
biodegradowalny, ekologiczny, hipoalergiczny, antybakteryjny
czyści, odtłuszcza

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie PŁYN...

16,99 zł