• Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie CZARNE MYDŁO KONCENTRAT certyfikowane ECOCERT 1L TRÓJPAK Szczotka Ryżowa GRATIS

74,97 zł
Brutto

CZARNE MYDŁO KONCENTRAT - trójpak GRATIS Szczotka Ryżowa do szorowania. Czarne mydło to produkt ekologiczny na bazie mydła z oliwy z oliwek, który oczyszcza i odtłuszcza wszystkie powierzchnie, konserwuje podłogi. Jest to również doskonały zmywacz plam. Do zastosowań w domu i w ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia. Nie wymaga spłukiwania. Odstręcza i eliminuje mszyce, pająki oraz inne owady z roślin. Wyprodukowany w Marsylii w tradycyjnym procesie saponifikacji w kadziach. Produkt został stworzony bez pochodnych petrochemicznych. Jego opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Uniwersalny środek czyszczącyProdukt posiada certyfikat ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie CZARNE MYDŁO KONCENTRAT - trójpak GRATIS Szczotka Ryżowa do szorowania. Czarne mydło to produkt ekologiczny na bazie mydła z oliwy z oliwek, który oczyszcza i odtłuszcza wszystkie powierzchnie, konserwuje podłogi. Jest to również doskonały zmywacz plam. Do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia. Nie wymaga spłukiwania. Odstręcza i eliminuje mszyce, pająki oraz inne owady. Produkt został stworzony bez pochodnych petrochemicznych. Jego opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt posiada certyfikat ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

Rzemieślniczy przepis na utrzymanie całego domu. Tylko mydło; bez rozpuszczalników, bez konserwantów, bez parabenów, EDTA, bez szkodliwych zapachów. Wszystkie cechy prawdziwego czarnego mydła i jego specyficzny zapach.

GRATIS: SZCZOTKA RYŻOWA do SZOROWANIA podłóg i powierzchni La Droguerie d'Amélie jest wykonana we Francji ze zrównoważonych źródeł surowców roślinnych. Jest produkowana z drewna kauczukowca i włókien roślinnych. Wielozadaniowa, pomaga czyścić zarówno powierzchnie wewnętrzne (podłogi, poręcze, buty...) jak i zewnętrzne (taras, płyty, czy nawet rower...). Produkt zaprojektowany jest w sposób ekologiczny*: Wykonana z drewna kauczukowca, ze zrównoważonych lasów. Włosie składa się z włókien roślinnych.

Charakterystyka

Długość: 185 x 60mm (± 2mm)

Wysokość: 55mm (± 2mm)

Waga: 151g

DOM i OGRÓD

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć 15ml koncentratu czarnego mydła w 5 litrach ciepłej wody.

Uniwersalny środek czyszczący.

Czarne Mydło Koncentrat SKŁAD:

5% - 15% de savon. Zawiera również: eau, sel.

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350905

Opis

Przeznaczenie
blaty kuchenne, płyty grzewcze, naczynia
dom i ogród
do podłóg, do szorowania, do kaloryferów, do tapicerki, do fug, do narożników
Zapach
oliwkowy
Opakowanie
butelka
materiały pochodzące z recyklingu
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
Pojemność
1000 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
biodegradowalny, ekologiczny, hipoalergiczny, antybakteryjny
czyści, konserwuje i odtłuszcza

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie...

74,97 zł