La Corvette PŁYN DO SZKŁA LUSTER antypara Organiczna Szałwia certyfikowane Ecocert spray 750ml

26,99 zł
Brutto

Płyn, środek do czyszczenia szkła i luster z atomizerem. Uniwersalny środek czystości do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia, rozpyla się bezpośrednio na powierzchnie. To produkt uniwersalny. Anty-para, Czyści i nabłyszcza wszystkie szklane powierzchnie: okna, lustra, stolik kawowy..., zawiera organiczną szałwię. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. Bez rozpuszczalników i sztucznych substancji zapachowych. 99,8% pochodzenia naturalnego, bez rozpuszczalników bez perfum i barwników, jest produktem biodegradowalnym, który szanuje środowisko. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8%. Możesz go używać z ufnością.

Ilość
0
Towar w magazynie

La Corvette Płyn, środek do czyszczenia szkła i luster z atomizerem. Uniwersalny środek czystości do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia, rozpyla się bezpośrednio na powierzchnie. To produkt uniwersalny. Anty-para, Czyści i nabłyszcza wszystkie szklane powierzchnie: okna, lustra, stolik kawowy..., zawiera organiczną szałwię. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. Bez rozpuszczalników i sztucznych substancji zapachowych. 99,8% pochodzenia naturalnego, bez rozpuszczalników bez perfum i barwników, jest produktem biodegradowalnym, który szanuje środowisko. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8%. Możesz go używać z ufnością.

Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife.

Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8%

SKŁAD:

Skład: Zawiera mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, perfumy, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Zawiera również: wodę, alkohole, substancje skażające, ekstrakt tymianku* (ekstrakt z liści grasicy pospolitej), destylat szałwii* (szałwia lekarska) woda z liści), destylat lawendy* (woda z kwiatów lavandula angustifolia), gliceryna, korektor pH.

*Składniki z rolnictwa ekologicznego

Środki ostrożności dotyczące stosowania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku konsultacji z lekarzem należy przechowywać pojemnik lub etykietę pod ręką. Nie wdychać rozpylonego produktu.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270753

Opis

Przeznaczenie
dom i ogród
Zapach
naturalny
Opakowanie
butelka z atomizerem
Produkt nie zawiera
bez alkoholu, bez aluminium, bez barwników, bez fosforanów, bez parabenów, bez silikonów, bez soli
Cechy dodatkowe
ekologiczne, hipoalergiczne
Pojemność
750 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
oczyszcza i nabłyszcza, bez smug

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette PŁYN DO SZKŁA...

26,99 zł