La Corvette PŁYN DO SZKŁA LUSTER antypara Organiczna Szałwia certyfikowane Ecocert spray 750ml

La Corvette PŁYN DO SZKŁA LUSTER antypara Organiczna Szałwia certyfikowane Ecocert spray 750ml

26,99 zł
Brutto

Płyn, środek do czyszczenia szkła i luster z atomizerem. Uniwersalny środek czystości do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia, rozpyla się bezpośrednio na powierzchnie. To produkt uniwersalny. Anty-para, Czyści i nabłyszcza wszystkie szklane powierzchnie: okna, lustra, stolik kawowy..., zawiera organiczną szałwię. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. Bez rozpuszczalników i sztucznych substancji zapachowych. 99,8% pochodzenia naturalnego, bez rozpuszczalników bez perfum i barwników, jest produktem biodegradowalnym, który szanuje środowisko. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8%. Możesz go używać z ufnością.

Ilość
0
Towar w magazynie

La Corvette Płyn, środek do czyszczenia szkła i luster z atomizerem. Uniwersalny środek czystości do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia, rozpyla się bezpośrednio na powierzchnie. To produkt uniwersalny. Anty-para, Czyści i nabłyszcza wszystkie szklane powierzchnie: okna, lustra, stolik kawowy..., zawiera organiczną szałwię. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. Bez rozpuszczalników i sztucznych substancji zapachowych. 99,8% pochodzenia naturalnego, bez rozpuszczalników bez perfum i barwników, jest produktem biodegradowalnym, który szanuje środowisko. Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8%. Możesz go używać z ufnością.

Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife.

Składniki pochodzenia naturalnego: 99,8%

SKŁAD:

Skład: Zawiera mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, perfumy, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Zawiera również: wodę, alkohole, substancje skażające, ekstrakt tymianku* (ekstrakt z liści grasicy pospolitej), destylat szałwii* (szałwia lekarska) woda z liści), destylat lawendy* (woda z kwiatów lavandula angustifolia), gliceryna, korektor pH.

*Składniki z rolnictwa ekologicznego

Środki ostrożności dotyczące stosowania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku konsultacji z lekarzem należy przechowywać pojemnik lub etykietę pod ręką. Nie wdychać rozpylonego produktu.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270753

Opis

Przeznaczenie
dom i ogród
Zapach
naturalny
Opakowanie
butelka z atomizerem
Produkt nie zawiera
bez alkoholu, bez aluminium, bez barwników, bez fosforanów, bez parabenów, bez silikonów, bez soli
Cechy dodatkowe
ekologiczne, hipoalergiczne
Pojemność
750 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
oczyszcza i nabłyszcza, bez smug

Specyficzne kody

EAN13
3182612707533

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette PŁYN DO SZKŁA...

26,99 zł