• Obecnie brak na stanie

La Corvette MYDŁO CZARNE pasta w wiaderku z olejem lnianym certyfikowane Ecocert 1kg

33,99 zł
Brutto

Ekologiczna PASTA CZARNEGO MYDŁA z olejem lnianym w ekonomicznym opakowaniu wiaderku. Mydło w paście warsztatowe dla ogrodnika, mechanika lub złotej rączki. Zostało opracowane do czyszczenia bardzo brudnych rąk, które wykonały ciężką pracę. Mydło usuwa wszelkie ślady brudu, farby, błota, oleju smarowego lub tłuszczu. Naturalna roślinna pasta SAVON NOIR to miękka pasta na bazie oliwy z oliwek i oleju lnianiego, przeznaczone do czyszczenia bardzo zabrudzonych powierzchni. Większość mydeł oczyszczających opiera się na produktach petrochemicznych, rozpuszczalników i są szkodliwe dla skóry i środowiska. La Corvette udało się stworzyć całkowicie naturalne, miękkie mydło do zadań trudnych i specjalnych. To czysto roślinne mydło zapewnia całkowite czyste i miękkie dłonie Jest całkowicie bezpieczny

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

La Corvette ekologiczna PASTA CZARNEGO MYDŁA z olejem lnianym. Doskonały naturalny środek do czyszczenia i odtłuszczania wszystkich nowoczesnych i starych rodzajów podłóg oraz innych powierzchni w gospodarstwie domowym. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia z tłuszczu, farby i smoły. Wyprodukowany w Marsylii w tradycyjnym procesie saponifikacji w kadziach. Produkt ekologiczny posiada certyfikat ECOCERT Greenlife. Rzemieślniczy przepis na utrzymanie całego domu. Tylko mydło; bez rozpuszczalników, bez konserwantów, bez parabenów, EDTA, bez szkodliwych zapachów. Wszystkie cechy prawdziwego czarnego mydła i jego specyficzny zapach.

Mydło w paście warsztatowe dla ogrodnika, mechanika lub złotej rączki. Zostało opracowane do czyszczenia bardzo brudnych rąk, które wykonały ciężką pracę. Mydło usuwa wszelkie ślady brudu, farby, błota, oleju smarowego lub tłuszczu.

Naturalna roślinna pasta SAVON NOIR to miękka pasta na bazie oliwy z oliwek i oleju lnianiego, przeznaczone do czyszczenia bardzo zabrudzonych powierzchni bądź rąk, które wykonały ciężką pracę.

Większość mydeł oczyszczających opiera się na produktach petrochemicznych i rozpuszczalników i są szkodliwe dla skóry i środowiska. La Corvette udało się stworzyć całkowicie naturalne, miękkie mydło do zadań trudnych i specjalnych.

To czysto roślinne mydło zapewnia... dla całkowicie czystych i miękkich dłoni. Mydło w paście ulega biodegradacji i całkowicie bezpieczny dla skóry i środowiska.

Składniki pochodzenia naturalnego: 100%.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Do regularnej pielęgnacji: rozcieńczyć 1 łyżkę stołową w 3 litrach gorącej wody. Nie ma potrzeby spłukiwania.
  • W celu dogłębnej pielęgnacji: rozcieńczyć 2 do 3 łyżek stołowych w 3 litrach gorącej wody, w razie potrzeby powtórzyć operację.
  • W przypadku uporczywych plam: na wilgotną gąbkę nałożyć odrobinę czarnej pasty, przetrzeć i spłukać.
  • W ogrodnictwie doskonale sprawdzi się jako zimny roztwór wodny: rozcieńczyć 30g czarnej pasty w 1 litrze gorącej wody - przeciwdziała i zwalcza pająki, mszyce, wełnowce i inne owady.
  • Aby zmniejszyć wpływ na środowisko, należy przestrzegać zalecanych dawek.

WSKAZÓWKA: Aby uzyskać lepszy połysk umytych podłóg, użyj suchego mopa.

SKŁAD:

>30% savon. Zawiera również: eau, sels de carbonates, glycérine, hydroxyde de potassium, huile de lin.

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270907

Opis

Przeznaczenie
dom i ogród
Zapach
oleju lnianego
Opakowanie
wiaderko
Produkt nie zawiera
bez amoniaku, bez chloru, bez fosforanów, bez wybielacza
Cechy dodatkowe
biodegradowalny
certyfikat ekologiczny ECOCERT
ekologiczne, hipoalergiczne
Waga
1000g
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
czyści, konserwuje i odtłuszcza

Specyficzne kody

EAN13
3182612709070

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette MYDŁO CZARNE...

33,99 zł