La Corvette płyn dezynfekujący ubrania Marseille wirusobójczy bakteriobójczy Ecodetergent 1,5l

64,99 zł
Brutto

Płynny Ecodetergent dezynfekujący ubrania. Mineralnego pochodzenia roślinnego. Dezynfekuje i oczyszcza pranie w 40°. Niszczy 99,9% bakterii i wirusów, w tym koronawirus. Wzbogacony olejkiem eterycznymi z eukapliptusa. Jest skuteczny na wszystkich rodzajach bielizny (z wyjątkiem jedwabiu i wełny) w pralce lub ręcznie. Eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów. Pozostawia naturalny i orzeźwiający zapach. Jest zapakowany w butelkę z recyklingu, w 100% nadającą się do recyklingu.

Ilość
0
Towar w magazynie

La CORVETTE Detergent dezynfekujący, dezynfekuje i oczyszcza pranie od 40°. Niszczy 99,9% bakterii i wirusów, w tym koronawirus. Jest skuteczny na wszystkich rodzajach bielizny (z wyjątkiem jedwabiu i wełny) w maszynie lub ręcznie. Eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów. Wykonany w 99% ze składników mineralnego pochodzenia naturalnego, wzbogacony olejkiem eterycznym z eukaliptusa, pozostawia naturalny i orzeźwiający zapach. Jest zapakowany w butelkę z recyklingu, w 100% nadającą się do recyklingu.

Produkt posiada certyfikat ECODETERGENT. 99,7% wszystkich składników jest pochodzenia roślinnego. Detergent certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem ECOCERT "Ecodetergent" dostępnym na http://detergents.ecocert.com

Środki ostrożności dotyczące stosowania: Niebezpieczny. Postępuj zgodnie z zasadami ostrożności dotyczącymi stosowania. Używaj produktów biobójczych ostrożnie. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Obawia się mrozu. Zawartość/pojemnik należy zutylizować zgodnie z przepisami krajowymi. Nie używaj ponownie opakowań. Nie wyrzucaj pozostałości do kanałów ściekowych i dróg wodnych.

Rodzaj preparatu: Koncentrat rozpuszczalny (SL). Zastosowanie TP2: środek dezynfekujący nieprzeznaczony do bezpośredniego stosowania u ludzi i zwierząt.

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Aby szanować środowisko, uruchom pralkę z pełnym obciążeniem, preferuj cykle prania w niskich temperaturach i postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania.

> Wlać 100 ml (3,5 kapsli) do zbiornika lub bezpośrednio do bębna pralki i wybrać program pod kątem 40°. Działanie dezynfekujące (w ciągu 30 minut w temperaturze 40°C w warunkach zabrudzenia) • 2% bakteriobójcze zgodnie z EN 1276 • 2% wirusobójcze zgodnie z EN 14476 na wirusy otoczkowe i koronawirusy • Aktywne na szczepy: Enterococcus faecium, Vacciniavirus, Coronavirus.

SKŁAD:

15-30% środki dezynfekujące: kwas mlekowy CAS 79-33-4, 16% (w / m) i alkohol etylowy CAS N°64-17-5, 9,6% (m/m), anionowe środki powierzchniowo czynne. < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, perfumy, limonen. Zawiera również: wodę, środek denaturacyjny, zagęstnik.

Fabriqué en France

270892

Opis

Przeznaczenie
do ubrań
Opakowanie
butelka
Waga
1,5kg
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette płyn...

64,99 zł