La Corvette płyn dezynfekujący ubrania Marseille wirusobójczy bakteriobójczy Ecodetergent 1,5l

64,99 zł
Brutto

Płynny Ecodetergent dezynfekujący ubrania mineralnego pochodzenia roślinnego z formułą hipoalergiczną. Dezynfekuje i oczyszcza pranie w 40°. Skutecznie niszczy 99,9% bakterie, grzyby i wirusy, w tym koronawirus, dzięki czemu może stanowić doskonałą pomoc w profilaktyce i leczeniu chorób skórnych. Wzbogacony olejkiem eterycznymi z eukapliptusa. Pozostawia naturalny i orzeźwiający zapach. Jest skuteczny na wszystkich rodzajach bielizny (z wyjątkiem jedwabiu i wełny) w pralce lub ręcznie. Eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów. Jego unikalny skład umożliwia dezynfekcję odzieży w tradycyjnych pralkach domowych. Doskonale dezynfekuje tkaniny kolorowe nie niszcząc ich struktur. Świetnie nadaje się jako środek dezynfekujący dla alergików i osób posiadających zwierzęta w swoich domach.

Ilość
0
Towar w magazynie

La CORVETTE Detergent dezynfekujący, dezynfekuje i oczyszcza pranie od 40°. Niszczy 99,9% bakterii i wirusów, w tym koronawirus. Jest skuteczny na wszystkich rodzajach bielizny (z wyjątkiem jedwabiu i wełny) w maszynie lub ręcznie. Eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów. Wykonany w 99% ze składników mineralnego pochodzenia naturalnego, wzbogacony olejkiem eterycznym z eukaliptusa, pozostawia naturalny i orzeźwiający zapach. Jest zapakowany w butelkę z recyklingu, w 100% nadającą się do recyklingu. Jest szeroko wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów w szpitalach, hotelach, ośrodkach SPA czy w restauracjach, jak i konsumentów w gospodarstwach domowych. Może być również używany do prania i dezynfekcji odzieży oraz obuwia, legowisk zwierząt i innych tkanin, które nie mogą być zdezynfekowane przy pomocy powszechnie dostępnych środków.

La Corvette płyn do dezynfekcji dzięki swym właściwościom bakteriobójczym jest idealnym środkiem dla osób uprawiających sport. Pot wydzielający się podczas wysiłku staje się pożywką dla bakterii znajdujących się na skórze. W ten sposób powstaje na ubraniach nieprzyjemny zapach, który ciężko jest usunąć korzystając ze zwykłych środków piorących. Źle przechowywana lub niedokładnie wysuszona odzież sportowa powoduje rozwój grzybów, przez które czuć zapach stęchlizny. W takich przypadkach, by skutecznie pozbyć się przykrej woni wystarczy wyprać odzież w temperaturze już od 40°C płynem do dezynfekcji.

Hipoalergiczny, świetnie nadaje się jako środek dezynfekujący dla alergików i osób posiadających zwierzęta w swoich domach. Jego formuła pozwala na skuteczne zabijanie alergenów i niepodrażnianie skóry. Poza hipoalergicznym działaniem, używając płynu można zdezynfekować legowiska, oraz tkaniny mające kontakt ze zwierzęciem.

Produkt umożliwia skuteczną dezynfekcję w temperaturze już od 40°C (pranie zasadnicze przez minimum 20 minut) eliminując wirusy, bakterie i grzyby. Skutecznie zastępuje dezynfekcję termiczną, czyli pranie w 90 °C (pranie zasadnicze przez minimum 10 minut) Zawartość opakowania (1500ml) wystarczy na 25 prań z dezynfekcją w temperaturze minimum 40ºC i czasie nie krótszym niż 20 minut dla tkanin o średnim stopniu zabrudzenia w wodzie o średnim stopniu twardości.

Warunkiem uzyskania dezynfekcji bielizny podczas prania jest zachowanie właściwych parametrów tj. czasu, temperatury oraz dozowania. Jeżeli nie jest możliwe ustawienie na pralce w/w temperatury, ustaw WYŻSZĄ, która będzie najbardziej zbliżona do zalecanej.

Produkt posiada certyfikat ECODETERGENT. 99,7% wszystkich składników jest pochodzenia roślinnego. Detergent certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem ECOCERT "Ecodetergent" dostępnym na http://detergents.ecocert.com

Środki ostrożności dotyczące stosowania: Niebezpieczny. Postępuj zgodnie z zasadami ostrożności dotyczącymi stosowania. Używaj produktów biobójczych ostrożnie. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Obawia się mrozu. Zawartość/pojemnik należy zutylizować zgodnie z przepisami krajowymi. Nie używaj ponownie opakowań. Nie wyrzucaj pozostałości do kanałów ściekowych i dróg wodnych.

Rodzaj preparatu: Koncentrat rozpuszczalny (SL). Zastosowanie TP2: środek dezynfekujący nieprzeznaczony do bezpośredniego stosowania u ludzi i zwierząt.

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Aby szanować środowisko, uruchom pralkę z pełnym obciążeniem, preferuj cykle prania w niskich temperaturach i postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania.

> Wlać 100 ml (3,5 kapsli) do zbiornika lub bezpośrednio do bębna pralki i wybrać program pod kątem 40°. Działanie dezynfekujące (w ciągu 30 minut w temperaturze 40°C w warunkach zabrudzenia) • 2% bakteriobójcze zgodnie z EN 1276 • 2% wirusobójcze zgodnie z EN 14476 na wirusy otoczkowe i koronawirusy • Aktywne na szczepy: Enterococcus faecium, Vacciniavirus, Coronavirus.

SKŁAD:

15-30% środki dezynfekujące: kwas mlekowy CAS 79-33-4, 16% (w / m) i alkohol etylowy CAS N°64-17-5, 9,6% (m/m), anionowe środki powierzchniowo czynne. < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, perfumy, limonen. Zawiera również: wodę, środek denaturacyjny, zagęstnik.

Fabriqué en France

270892

Opis

Przeznaczenie
do ubrań
Opakowanie
butelka
Waga
1,5kg
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette płyn...

64,99 zł