La Droguerie D'Amelie MOP / ŚCIERKA do podłóg Z WŁÓKIEN z recyklingu 1szt.

La Droguerie D'Amelie MOP / ŚCIERKA do podłóg Z WŁÓKIEN z recyklingu 1szt.

16,99 zł
Brutto

TRADYCYJNY MOP/ŚCIERKA z włókien z recyklingu 50 x 100cm Mop podwójnie tkany wytłaczany ecru/szary 50 x 100cm. Tradycyjny mop w kolorze ecru jest utkany z włókien pochodzących z recyklingu i bawełny pochodzącego z recyklingu przemysłu włókienniczego Można go prać w pralce i jest do wielokrotnego użytku. Bawełniany wytłaczany mop jest idealny do szybkiego wchłaniania Rzeczywiście, jest to jedna z głównych właściwości bawełny (Jego wysoki skład bawełny pozwala na wysoką zdolność wchłaniania) Do wszystkich rodzajów płynów Jego wymiary 50 x 100cm dają mu dużą zdolność absorpcyjną. Możliwe jest przecięcie go na pół, aby uzyskać dwa mopy o mniejszym rozmiarze. Najlepiej użyć wiadra z mopem, aby go zwilżyć Zalecamy stosowanie uniwersalnego detergentu, który będzie pasował do wielu rodzajów podłóg

Ilość
0
Towar w magazynie

La Droguerie d'Amélie TRADYCYJNY MOP/ŚCIERKA Mop podwójnie tkany wytłaczany ecru/szary 50 x 100cm. Tradycyjny mop w kolorze ecru jest utkany z włókien pochodzących z recyklingu i bawełny. Można go prać w pralce i jest do wielokrotnego użytku. Bawełniany wytłaczany mop jest idealny do szybkiego wchłaniania. Rzeczywiście, jest to jedna z głównych właściwości bawełny (Jego wysoki skład bawełny pozwala na wysoką zdolność wchłaniania). Do wszystkich rodzajów płynów. Jego wymiary 50 x 100cm dają mu dużą zdolność absorpcyjną. Możliwe jest przecięcie go na pół, aby uzyskać dwa mopy o mniejszym rozmiarze.

Specyfiki

Bawełna jest również używana do czyszczenia. Może być stosowany z różnymi produktami. Zalecamy stosowanie mopa/ścierki gdy plamy są osadzone na podłodze lub trudne do usunięcia. Możesz go również używać z ściągaczką podłogową, która pomaga usunąć nieinkrustowane plamy. W naszym asortymencie znajdziesz dwa rozmiary: 50 x 100cm. Najlepiej użyć wiadra z mopem, aby go zwilżyć. Zalecamy stosowanie uniwersalnego detergentu, który będzie pasował do wielu rodzajów podłóg.

Zwyczaj

Aby go użyć i wyczyścić podłogę, musisz najpierw zwilżyć mopa, mocząc go w wiadrze. Następnie należy go wykręcić, przekręcając go rękami. Następnie umieść go pod ściągaczką lub pod miotłą do mycia pokładu i idź tam i z powrotem w pokoju, aby wyczyścić i usunąć osadzone plamy.

Charakterystyka

Wymiary: 50 x 100 cm

Sprzedawane pojedynczo

z włókien z recyklingu 50 x 100cm wytworzony jest z włókien pochodzących z przemysłu włókienniczego. Jego tradycyjne utkanie daje lepszą odporność przy zachowaniu właściwości absorpcyjnych. Mop ten nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg. Sprzedawany w opakowaniu z recyklingu. Produkt zaprojektowany jest w sposób ekologiczny*: Sploty z włókna pochodzącego z recyklingu przemysłu włókienniczego. Bardzo odporny i chłonny, umożliwia skuteczne czyszczenie, bez rozprzestrzeniania się brudu

Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Dobrze wypłucz przed i po każdym użyciu. 
  • Można prać w pralce do 40°C maksymalnie.

MOP/SCIERKA z włókien z recyklingu polecany wraz z rozcieńczonym Koncentratem Czarnego mydła La Droguerie d'Amélie do oczyszczania, odtłuszczania i konserwacji podłóg, jak również wszystkich innych powierzchni w gospodarstwie domowym.

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350931

Opis

Przeznaczenie
do podłóg, do szorowania, do kaloryferów, do tapicerki, do fug, do narożników
Opakowanie
materiały pochodzące z recyklingu
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
chłonna, odporna, wytrzymała

Specyficzne kody

EAN13
3182613509310

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie MOP /...

16,99 zł