• Obecnie brak na stanie

BALJA NABŁYSZCZACZ naczyń DO ZMYWARKI Ekologiczny BIO 500ml

13,90 zł
Brutto

NABŁYSZCZACZ naczyń DO ZMYWARKI, dzięki niemu talerze, kubki i sztućce wyciągnięte ze zmywarki idealnie błyszczą, nadaje efekt czyściutkich i lśniących naczyń. Żadnych zacieków i irytujących plam. Zastosowane w nim substancje dodatkowo przyczyniają się do szybkiego schnięcia umytych naczyń, a to zapobiega powstawaniu na nich zacieków. Jest to eko nabłyszczacz, którego formuła i opakowanie są stworzone z największą troską o środowisko i bezpieczeństwo użytkowników zmywarek. Skład opiera się na wodzie, kwasku cytrynowym i w 10-15% niejonowych, organicznych środkach powierzchniowych pochodzenia roślinnego. Dzięki tym ostatnim produkt może być stosowany przez wegan i wegetarian. Puste opakowanie w całości nadaje się do recyklingu. Butelka została wykonana ze szkła a nakrętka jest metalowa

Ilość
1
Obecnie brak na stanie

BALJA NABŁYSZCZACZ naczyń DO ZMYWARKI, dzięki niemu talerze, kubki i sztućce wyciągnięte ze zmywarki idealnie błyszczą, nadaje efekt czyściutkich i lśniących naczyń. Żadnych zacieków i irytujących plam. Zastosowane w nim substancje dodatkowo przyczyniają się do szybkiego schnięcia umytych naczyń, a to zapobiega powstawaniu na nich zacieków. Jest to eko nabłyszczacz, którego formuła i opakowanie są stworzone z największą troską o środowisko i bezpieczeństwo użytkowników zmywarek. Skład opiera się na wodzie, kwasku cytrynowym i w 10-15% niejonowych, organicznych środkach powierzchniowych pochodzenia roślinnego. Dzięki tym ostatnim produkt może być śmiało stosowany przez wegan i wegetarian. Puste opakowanie w całości nadaje się do recyklingu. Butelka została wykonana ze szkła a nakrętka jest metalowa, więc po wykorzystaniu mogą zostać poddane recyklingowi.

ZASTOSOWANIE:

NABŁYSZCZACZ naczyń DO ZMYWARKI wlać do odpowiedniego zbiornika zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki. Ilość pobieranego nabłyszczacza zależy od programu mycia i od urządzenia. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie.

Stosuj również proszek do zmywarki i sól do zmywarki.

SKŁAD:

Woda, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo-czynne* (zapobiegają tworzeniu się białego nalotu, przyspieszają schnięcie naczyń, sprawiają, że naczynia lśnią) , Kwas cytrynowy (usuwa kamień), alkohol izopropylowy (działa bakteriobójczo i grzybobójczo, przyspiesza schnięcie naczyń)

* surowiec pochodzenia roślinnego

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960102

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Opakowanie
butelka szklana
Pojemność
500 ml

Specyficzne kody

EAN13
5907459601022

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA NABŁYSZCZACZ naczyń...

13,90 zł