BRISTA Szczotka do BRODY i ZAROSTU MAŁA rozczesywanie i oczyszczanie wąsów i zarostu NATURALNA SZCZECINA DZIKA DB2

BRISTA Szczotka do BRODY i ZAROSTU MAŁA rozczesywanie i oczyszczanie wąsów i zarostu NATURALNA SZCZECINA DZIKA DB2

19,99 zł
Brutto

SZCZOTKA BRISTA do BRODY i ZAROSTU MAŁA rozczesywanie i oczyszczanie zarostu oraz pielęgnacja brody. Wspaniała, wytwarzana w Polsce szczotka z naturalnej szczeciny dzika do pielęgnacji długiej bądź krótkiej brody oraz różnej długości wąsów. Każda kępka włosia z dzika nabita jest na dwa poziomy, dla uzyskania optymalnego efektu rozczesywania, oczyszczania oraz poprawiającego ukrwienie skóry twarzy i szyi. Szczotka jest naprawdę delikatna a zarazem efektywna w działaniu. Używając tej wyjątkowej szczotki nie narażasz skóry na podrażnienia, a Twój zarost i wąsy nie elektryzują się. Warto od czasu do czasu zadbać o włosie szczotki, nakładając na nie odrobinę zwykłego olejku do włosów.

Odcień bejcy losowy.

Ilość
1
Towar w magazynie

SZCZOTKA BRISTA do BRODY i ZAROSTU MAŁA rozczesywanie i oczyszczanie zarostu oraz pielęgnacja brody. Wspaniała, wytwarzana w Polsce szczotka z naturalnej szczeciny dzika do pielęgnacji długiej bądź krótkiej brody oraz różnej długości wąsów. Każda kępka włosia z dzika nabita jest na dwa poziomy, dla uzyskania optymalnego efektu rozczesywania, oczyszczania oraz poprawiającego ukrwienie skóry twarzy i szyi. Jej zastosowanie zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowana skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Szczotka jest naprawdę delikatna a zarazem efektywna w działaniu. Używając tej wyjątkowej szczotki nie narażasz skóry na podrażnienia, a Twój zarost i wąsy nie elektryzują się. Warto od czasu do czasu zadbać o włosie szczotki, nakładając na nie odrobinę zwykłego olejku do włosów. Włosie różnej długości zapewniają optymalny kontakt ze skórą ułatwiając dogłębne rozczesywanie i przeczesywanie. 

Ergonomia owalnej szczotki BRISTA do BRODY i ZAROSTU to wygodny i efektywny w użyciu kształt szczotki dopasowany do dłoni, uniemożliwiający jej przesuwanie. Szczotka wykonana jest z drewna bukowego pokryta bejcą.

Długość szczotki: 10,5cm

Szerokość szczotki: 5,5cm

Głębokość szczotki(oprawa+włosie): 3,5cm

Szczotka Brista do brody i zarostu, która naprawdę robi różnicę!

  • Szczotkę do brody w włosiem dzika umyć w ciepłej wodzie z mydłem (nie wkładać do zmywarki).
  • Spłukać czystą wodą.
  • Otrzepać z nadmiaru wody i pozostawić do wyschnięcia po umyciu, aby zachować piękno drewna.
  • Od czasu do czasu natrzyj oliwą lub olejem słonecznikowym i pozostaw do wyschnięcia.

Zaprojektowana i wytwarzana w Polsce!

DB2

Opis

Długość włosia
średnie
Rodzaj drewna
buk
Włosie
naturalna szczecina dzika
Przeznaczenie
broda, wąsy, włosy
do twarzy i szyi
Dla
mężczyzn

Specyficzne kody

EAN13
5904158385116

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BRISTA Szczotka do BRODY i...

19,99 zł