• Obecnie brak na stanie

BALJA SÓL DO ZMYWARKI zmiękcza wodę, czyści filtr Ekologiczny BIO 2kg

12,50 zł
Brutto

SÓL DO ZMYWARKI zmiękcza wodę przedłużając żywotność urządzenia, w szczególności filtr wody oraz uskuteczniając zmywanie naczyń. Szczególnie ważne jest używanie soli, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest twarda lub średnio twarda. Bez niej na naczyniach będą pojawiać się zacieki, białe plamy, suche osady. Pamiętaj o regularnym uzupełnianiu. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niej korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie kartonowe nadające się do recyklingu, z wyprofilowanym otwarciem ułatwiającym dozowanie i ponowne zamknięcie opakowania.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA SÓL DO ZMYWARKI zmiękcza wodę przedłużając żywotność urządzenia, w szczególności filtr wody oraz uskuteczniając zmywanie naczyń. Szczególnie ważne jest używanie soli, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest twarda lub średnio twarda. Bez niej na naczyniach będą pojawiać się zacieki, białe plamy, suche osady. Pamiętaj o regularnym uzupełnianiu. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niej korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie kartonowe nadające się do recyklingu, z wyprofilowanym otwarciem ułatwiającym dozowanie i ponowne zamknięcie opakowania.

WAGA: 2kg

ZASTOSOWANIE:

Wsyp odpowiednia ilość soli do zbiornika, zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.

Stosuj również nabłyszczacz do naczyń i proszek do zmywarki.

SKŁAD:

Chlorek sodu. Produkt zgodny z normą EN 973.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960100

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Opakowanie
kartonik

Specyficzne kody

EAN13
5907459601008

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA SÓL DO ZMYWARKI...

12,50 zł