• Obecnie brak na stanie

BALJA PROSZEK DO ZMYWARKI skuteczność i moc Ekologiczny BIO 1,2kg

46,90 zł
Brutto

PROSZEK DO ZMYWARKI skuteczność i moc, jego moc i skuteczność jest zasługą tylko i wyłącznie organicznych składników pochodzenia roślinnego i mineralnego. To między innymi wyciąg z korzenia cykorii, soda kalcynowana czy soda oczyszczona. Dzięki temu troszczysz się nie tylko o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale także o środowisko naturalne. Możesz mieć pewność, że na umytych talerzach, sztućcach i kubkach nie pozostaną resztki niczego szkodliwego, ani zapachu. Dzięki zastosowaniu formuły proszku, a nie kapsułki, mamy pewność że zostanie w całości wykorzystane w cyklu mycia. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niego korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie proszku do zmywarki wystarcza na 60 cykli mycia.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BALJA PROSZEK DO ZMYWARKI skuteczność i moc, jego moc i skuteczność jest zasługą tylko i wyłącznie organicznych składników pochodzenia roślinnego i mineralnego. To między innymi wyciąg z korzenia cykorii, soda kalcynowana czy soda oczyszczona. Dzięki temu troszczysz się nie tylko o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale także o środowisko naturalne. Możesz mieć pewność, że na umytych talerzach, sztućcach i kubkach nie pozostaną resztki niczego szkodliwego, ani zapachu. Dzięki zastosowaniu formuły proszku, a nie kapsułki, mamy pewność że zostanie w całości wykorzystane w cyklu mycia. Nie zawiera składników odzwierzęcych i z powodzeniem mogą z niego korzystać weganie i wegetarianie. Opakowanie proszku do zmywarki wystarcza na 60 cykli mycia. Opakowanie kartonowe, które możesz wielokrotnie zamykać. Dołączona miarka, którą samodzielnie wg instrukcji składasz i dzięki której dozujesz odpowiednia ilość proszku. 

WAGA: 1,2kg

ZASTOSOWANIE:

Przed pierwszym użyciem oderwij i złóż miarkę. Wsyp jedną miarkę proszku (20 g) do zbiornika na detergent zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.

Stosuj również nabłyszczacz do naczyń i sól do zmywarki.

SKŁAD:

Cytrynian Sodu, Wodorowęglan Sodu, <15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), Siarczan Sodu, Węglan Sodu, <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne*, Karmeloza Sodu*, Karboksymetyloinulina*, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna).

*Składnik pochodzenia roślinnego

Składniki wykorzystane w proszku to substancje mineralne występujące w naturze oraz dodatki pochodzenia roślinnego.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE

960125

Opis

Przeznaczenie
sztućce, talerze, garnki, patelnie
Opakowanie
kartonik

Specyficzne kody

EAN13
5907459601251

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BALJA PROSZEK DO ZMYWARKI...

46,90 zł