Marki

 • Aleppo Soap Co

  Aleppo Soap Co

  Aleppo Soap Co. - istota orientalnej łaźni, pielęgnacja duszy i ciała.

 • Anthyllis

  Anthyllis

  Linia Anthyllis jest produkowana jest przez firmę Pierpaoli - włoskiego producenta certyfikowanych produktów, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych. Wzbogacono je w pielęgnujące wyciągi roślinne z kontrolowanych ekologicznych upraw. Są delikatne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, także atopowej.

 • Balja

  Balja

  BALJA

  Ekologiczne środki czystości, to produkty w 100% biodegradowalne. Zamiast mieszaniny ostrych chemicznych substancji, zawarta kompozycja bazuje na składnikach roślinnych i mineralnych organicznego pochodzenia. Bez syntetycznych środków zapachowych i barwników, bez konserwantów, rozjaśniaczy optycznych, chlorku, zeolitów. 

 • BioFresh

  BioFresh

  Dzięki relaksującemu i czarującemu zapachowi olejku różanego mydła serii Róża Bułgarii mają wyraźne działanie aromaterapeutyczne. Zmywają stres, tonizują i przynoszą spokój.

 • Brista

  Brista

  BRISTA zapewnia Państwu pełen asortyment szczotek do masażu ciała, wykonanych w Polsce przez wiodącego, polskiego producenta. Ofertę naszych szczotek uzupełniliśmy o bogaty asortyment wspaniałych, najwyższej jakości mydeł naturalnych, oryginalnych akcesoriów łazienkowych i SPA, ręczników Hammam i wielu innych wyjątkowych starannie dobranych produktów.

 • Dudu-Osun

  Dudu-Osun

  Naturalne, CZARNE MYDŁO Afrykańskie, wykonane ręcznie według tradycyjnej nadal obowiązującej miejscowej receptury. Wykorzystującej drogocenne składniki pozyskiwane z lasów tropikalnych.

 • La Corvette

  La Corvette

  Od ponad 120 lat Savonnerie du Midi wytwarza w sposób tradycyjny oryginalne mydło marsylskie. Marka La Corvette jest wyjątkowym przykładem połączenia historii, tradycji i doświadczenia. Mydło marsylskie La Corvette produkowane jest w Marsylii z wykorzystaniem wyłącznie olejów roślinnych saponifikowanych w tradycyjnych kadziach, bez chemicznych dodatków, takich jak: barwniki, środki zapachowe czy konserwujące. La Corvette jest również odpowiedzią na teraźniejsze potrzeby, powrotu do lokalnej wiedzy i umiejętności oraz silnej regionalnej identyfikacji produktu, który gwarantuje wysoką jakość naszym wszystkim klientom.

 • La Droguerie D'Amelie

  La Droguerie D'Amelie

  La Droguerie d'Amélie to seria ekologicznych produktów czyszczących wprowadzonych na rynek w 2018 roku przez La Compagnie du Midi.

 • Maître Augustin

  Maître Augustin

  Maître Augustin to gama produktów z certyfikatem ekologicznym do pielęgnacji dla całej rodziny: mydła w kostce, mydła do rąk w płynie, żele pod prysznic oraz szampony. Wzbogacone w organiczne składniki o wielu zaletach, które są cenione za naturalność i miękkość!

  Produkty Maître Augustin są wytwarzane w Marsylii, przez Savonnerie du Midi, jedną z ostatnich fabryk mydła założoną w 1894 roku, która wciąż utrwala tradycyjny proces produkcyjny.

 • Maître Savon

  Maître Savon

  Maître Savon de Marseille to autentyczna, marsylska marka naturalnych środków higieny i czystości, które produkowane są od ponad 120 lat w jednej z ostatnich fabryk mydła w Marsylii (Francja), wykorzystującej tradycyjne know-how mistrzów mydlarstwa.

 • Mydlarnia CZTERY SZPAKI

  Mydlarnia CZTERY SZPAKI

  Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych, a zarazem rodzinna firma, która za cel postawiła sobie tworzenie prostych, funkcjonalnych produktów do pielęgnacji opartych na naturalnych surowcach. W Mydlarni Cztery Szpaki wiedzą, że produkty mogą działać świetnie bez dodatku niezdrowej chemii, dlatego nie ma i nie będzie jej w ich kosmetykach.

 • Solanka z Zabłocia

  Solanka z Zabłocia

  Oryginalna, naturalna polska solanka do inhalacji i kąpieli SOLANKA z ZABŁOCIA o największej w świecie zawartości jodu dochodzącej do 140 mg/litr, wydobywana jest od ponad 120 lat z odwiertu "KORONA" w miejscowości uzdrowiskowej Zabłocie Solanka z głęboko położonych złóż wód leczniczych jodowo-bromowych.

 • Tadé

  Tadé

  Marka Tadé Pays du Levant® powstała 1994 w efekcie zetknięcia Thaddée de Slizewicza z kulturą i dziedzictwem Lewantu, kolebką starożytnych cywilizacji. Szlachetność lokalnych surowców, wiedza miejscowych rzemieślników oraz towarzyski i odprężający charakter łaźni hammam, gdzie kobiety Orientu od wieków poddawały swoją urodę dobroczynnemu działaniu oliwy z oliwek i oleju laurowego to wartości, z których firma Tadé Pays du Levant® czerpie inspiracje.