Lista produktów marki Mydlarnia CZTERY SZPAKI

Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych, a zarazem rodzinna firma, która za cel postawiła sobie tworzenie prostych, funkcjonalnych produktów do pielęgnacji opartych na naturalnych surowcach. W Mydlarni Cztery Szpaki wiedzą, że produkty mogą działać świetnie bez dodatku niezdrowej chemii, dlatego nie ma i nie będzie jej w ich kosmetykach.

Ponadto w Mydlarni Cztery Szpaki zawsze starają się, żeby każdy ich naturalny produkt - od receptury, przez użyte surowce, aż do etykiety i opakowania - był w pełni dopracowany. Stworzony z zaangażowaniem. Może nie idealny (bo dobrze wiedzą, że kosmetyki idealne nie istnieją), ale taki, żeby byli pewni, że dali Wam coś, do czego sami nie mogą się przyczepić. A są wymagający - to dlatego czasem dość długo musicie czekać na nowości! Ale musicie przyznać, że kiedy już się doczekacie - to zawsze jest właśnie t o. Zależy im na tym, żeby ich kosmetyki naturalne działały skutecznie, pielęgnowały nawet najbardziej wymagającą skórę, pachniały pięknie (ale naturalnie), dawały przyjemność i relaks.

W ofercie Mydlarni Cztery Szpaki znajdują się m.in. naturalne mydła (spośród których warto wyróżnić np. mydło dziegciowe lub mydło węglowe), szampon do włosów w kostce, naturalne serum do włosów w trzech rodzajach, wygładzające naturalne serum do twarzy, dezodoranty w kremie; naturalne olejki do ciała, naturalne masła do ciała (w tym niezrównane masło shea) i naturalne peelingi, kule kąpielowe czy naturalne hydrolaty. Do ich produkcji używa się nierafinowanych, zimnotłoczonych olejów roślinnych, naturalnych olejków eterycznych, ekstraktów, glinek, ziół czy maceratów najwyższej jakości. Dzięki temu te naturalne kosmetyki pielęgnują skórę; działają ujędrniająco, zmiękczająco i odżywczo. Z kolei naturalne kosmetyki do włosów (w tym kultowy szampon w kostce) sprawiają, że z dnia na dzień stają się one mocniejsze, gęstsze, błyszczące i nabierają ekstra objętości.

Opracowując receptury nowych produktów w Mydlarni Cztery Szpaki starają się, w miarę możliwości, korzystać z polskich surowców od lokalnych producentów. Bo fajnie jest się wzajemnie wspierać. Szanują też nie tylko zdrowie swoje i Wasze, ale i środowisko. Dlatego od początku działalności kosmetyki pakują ekologicznie, w duchu zero waste, starając się maksymalnie ograniczyć wykorzystywanie plastiku tam, gdzie nie jest to potrzebne. Naszym opakowaniom dają drugie życie i Was też do tego zachęcają.

Aktywne filtry