• -25%
  • Obecnie brak na stanie
  • 25%

Mydlarnia CZTERY SZPAKI Świeca Sojowa naturalna wegańska BOGATKA KWIATOWA 100g

22,50 zł
30,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 22,50 zł

Naturalna Świeca Sojowa BOGATKA KWIATOWA, to aromat odświeżający, relaksujący i stymulujący na zmysły, korzystnie wpływa na nastrój i libido. Dominująca nuta bergamotki i olejku ylang-ylang wprowadza trochę świeżości, trochę słodkości i odprężenia, całość zamyka roztaczający wokół siebie dodatek olejku z pomarańczy. Bogatka pachnie kwiatowo z odrobiną nuty egzotyczności, delikatnie i niemęcząco, aczkolwiek wyczuwalnie. Bogatka to świeca wegańska, powstała bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego. Wosk sojowy, z którego powstała świeca jest naturalny, nietoksyczny i stanowi doskonałą alternatywę dla wosków parafinowych. A zawarte w niej naturalne olejki eteryczne działają odświeżająco i dodająco energii, relaksująco i stymulująco, korzystnie wpływają na libido.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

MYDLARNIA CZTERY SZPAKI Naturalna Świeca Sojowa BOGATKA KWIATOWA, to aromat odświeżający, relaksujący i stymulujący na zmysły, korzystnie wpływa na nastrój i libido. Dominująca nuta bergamotki i olejku ylang-ylang wprowadza trochę świeżości, trochę słodkości i odprężenia, całość zamyka roztaczający wokół siebie dodatek olejku z pomarańczy. Bogatka pachnie kwiatowo z odrobina nuty egzotyczności, delikatnie i niemęcząco, aczkolwiek wyczuwalnie. Bogatka to świeca wegańska, powstała bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego. Wosk sojowy, z którego powstała świeca jest naturalny, nietoksyczny i stanowi doskonałą alternatywę dla wosków parafinowych. A zawarte w niej naturalne olejki eteryczne działają odświeżająco i dodająco energii, relaksująco i stymulująco, korzystnie wpływają na libido.

Popularne świece parafinowe uważana są bowiem za szkodliwe - mogą powodować między innymi bóle głowy. Świece na bazie wosku sojowego są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu - świece można palić przy dzieciach czy kobietach w ciąży, nie przeszkadzają również zwierzętom. Jest także biodegradowalny i wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych. Czas palenia świecy to ok. 30 godzin, a pojemność słoiczka to 100 gramów. 

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Olejek eteryczny ylang-ylang - działa relaksująco i stymulująco na zmysły; wykazuje właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze; jest silnym afrodyzjakiem
  • Olejek eteryczny pomarańczowy - działa odświeżająco i dodaje energii, a także korzystnie wpływa na nastrój i libido.
  • Olejek eteryczny bergamotowy - ma działanie relaksujące, niweluje stres, łagodzi napięcie i pomaga zwalczyć uporczywe bóle głowy.
  • Olejek eteryczny sosnowy - działa relaksująco, antyseptycznie i odświeżająco; ułatwia oddychanie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Podczas pierwszego palenia świecy należy doprowadzić do równomiernego rozpuszczenia wosku do krawędzi szkła - dzięki temu unikniemy późniejszego "tunelowania" świecy. Warto pamiętać, że knot świecy powinien być zawsze przycięty na ok. 0,5 cm. W innym przypadku świeca może nadmiernie dymić. Najlepiej palić ją od ok. 30 minut do maksymalnie 3-4 godzin. Nadmierne, długotrwałe palenie może skracać jej żywotność i powodować nadmierne przegrzanie wosku.

Czas palenia: ok. 30 godzin

Pojemność: 100g

Produkt wegański

Opracowany i wyprodukowany w POLSCE!

0352495

Specyficzne kody

EAN13
5906660352495

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Mydlarnia CZTERY SZPAKI...

30,00 zł 22,50 zł