Mydlarnia CZTERY SZPAKI Okrągła PUSZKA na szampon i odżywkę w kostce METALOWA ODKRĘCANA 60ml 7x2,5cm

Mydlarnia CZTERY SZPAKI Okrągła PUSZKA na szampon i odżywkę w kostce METALOWA ODKRĘCANA 60ml 7x2,5cm

8,99 zł
Brutto

Okrągła PUSZKA na szampon i odżywkę w kostce METALOWA ODKRĘCANA 60ml. Mała, prosta rzecz przydatna do przechowywania w łazience, przydatna i wygodna w podróży. Puszka idealna do przechowywania naszego szamponu i/lub odżywki w kostce. Idealnie sprawdzi się jako podróżna mydelniczka "szamponiczka" na camping'i, górskie wyprawy. Zajmuje niewiele miejsca, jest szczelna, wygodnie się zakręca i odkręca, dzięki czemu nie zabrudzi się wnętrze naszej kosmetyki. Ładny design, kolorowa grafika przyjemnie wpada w oko. Wysokiej jakości nadruk nie zdrapuje się i jest odporny na wodę. Mieści szampon lub odżywkę bądź kawałek mydła. Dobrym pomysłem może być odkrojenie kawałka szamponu i kawałka odżywki i umieszczenie ich w puszcze, aby mieć wszystko w jednym miejscu w czasie wyjazdu. Łatwa w czyszczeniu.

Ilość
0
Towar w magazynie

Mydlarnia CZTERY SZPAKI Okrągła PUSZKA na szampon i odżywkę w kostce METALOWA ODKRĘCANA 60ml. Mała, prosta rzecz przydatna do przechowywania w łazience, przydatna i wygodna w podróży. Puszka idealna do przechowywania naszego szamponu i/lub odżywki w kostce. Idealnie sprawdzi się jako podróżna mydelniczka "szamponiczka" na camping'i, górskie wyprawy. A także jako higieniczne opakowanie pod prysznicem. Zajmuje niewiele miejsca, jest szczelna, wygodnie się zakręca i odkręca, nic z niej nie wycieknie, dzięki czemu nie zabrudzi się wnętrze naszej kosmetyki. Ładny design, kolorowa grafika przyjemnie wpada w oko. Wysokiej jakości nadruk nie zdrapuje się i jest odporny na wodę. Mieści szampon lub odżywkę bądź kawałek mydła. Dobrym pomysłem może być odkrojenie kawałka szamponu i kawałka odżywki i umieszczenie ich w puszcze, aby mieć wszystko w jednym miejscu w czasie wyjazdu. Łatwa w czyszczeniu, lekka. 

Do szamponu lub odżywki w kostce początkowo bardzie będziesz podchodzić z ciekawością, a może nawet trochę nieufnie, jednak szybko okaże się, że niepotrzebnie. 75 gramowa kostka powinna wystarczyć na około 1,5 miesiąca stosowania kilka razy w tygodniu. Możesz dodatkowo zwiększyć jej wydajność, jeżeli po użyciu odłożysz je w miejsce, gdzie będzie mogła wyschnąć przed kolejnym myciem.

Pojemność: 60ml

Wymiary: 7x2,5 cm

Opracowany i wyprodukowany w POLSCE!

980340

Opis

Przeznaczenie
na mydło
Opakowanie
aluminium

Specyficzne kody

EAN13
5903641980340
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Mydlarnia CZTERY SZPAKI...

8,99 zł