BRISTA Szczotka do Ciała DS2K włókno kaktusa Agawy SUPREME

58,80 zł
Brutto

Najnowszy, topowy model szczotki z litego drewna bukowego, BRISTA Szczotka do Ciała DS2K Supreme wprowadzony do oferty po długim okresie przygotowań, gdzie pod uwagę braliśmy sugestie naszych klientów. Lite drewno bukowe. Szczotka do masażu ciała BRISTA o dość twardym włosiu zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowana skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Ilość
0
Towar w magazynie

ZASTOSOWANIE:

BRISTA Szczotka do Ciała DS2K Supreme jest przeznaczona do masażu ciała na mokro bądź na sucho, w zależności od preferencji. Włókna Tampico miękną w kontakcie z wodą, stąd masowanie ciała pod prysznicem zalecane jest dla osób ze skórą bardziej wrażliwą.

Szczotka do masażu ciała BRISTA o dość twardym włosiu zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowana skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

EFEKTY ZDROWOTNE:

Masaż ciała szczotką BRISTA doskonale wspiera stosowane kuracje antycellulitowe: usprawnia pracę naczyń krwionośnych i limfatycznych, przeciwdziała tworzenia się podskórnych grudek i obrzęków. Preparaty antycellulitowe zastosowane na świeżo wymasowaną skórę zadziałają bardziej efektywnie. Masowanie ciała szczotką do ciała BRISTA działa pobudzająco, energetyzująco i antydepresyjnie.

BUDOWA SZCZOTKI:

BRISTA Szczotka do Ciała DS2K Supreme wykonana jest z litego drewna bukowego, gęsto nabita najwyższej jakości włóknami kaktusa Agawy sizalowej, zwanymi potocznie Tampico. Wyprodukowana w Polsce tradycyjną metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.

Ergonomia szczotki do masażu ciała BRISTA DS2K Supreme

Posiada wygodną w uchwycie rączkę, pozwalającą na łatwy dostęp do wszelkich wymagających masażu części ciała.

DS2K

Opis

Długość włosia
średnie
Rączka odczepiana
nie
Długość
20 cm
Rodzaj drewna
buk
Włosie
włókna kaktusa Agawy sizalowej
Przeznaczenie
dom, sauna, spa
Dla
kobiet i mężczyzn
Zabezpieczenie produktu
woskowane

Specyficzne kody

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BRISTA Szczotka do Ciała...

58,80 zł