• Obecnie brak na stanie

BRISTA Szczotka do Ciała DS2K włókno kaktusa Agawy SUPREME

58,80 zł
Brutto

BRISTA szczotka do masażu ciała. Najnowszy, topowy model szczotki z litego drewna bukowego, model szczotki SUPREME DS2K wprowadzony do oferty po długim okresie przygotowań, gdzie pod uwagę braliśmy sugestie naszych klientów. Lite drewno bukowe. Szczotka do masażu ciała BRISTA o dość twardym włosiu zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowana skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

ZASTOSOWANIE:

BRISTA Szczotka do Ciała DS2K Supreme jest przeznaczona do masażu ciała na mokro bądź na sucho, w zależności od preferencji. Włókna Tampico miękną w kontakcie z wodą, stąd masowanie ciała pod prysznicem zalecane jest dla osób ze skórą bardziej wrażliwą.

Szczotka do masażu ciała BRISTA o dość twardym włosiu zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowana skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

EFEKTY ZDROWOTNE:

Masaż ciała szczotką BRISTA doskonale wspiera stosowane kuracje antycellulitowe: usprawnia pracę naczyń krwionośnych i limfatycznych, przeciwdziała tworzenia się podskórnych grudek i obrzęków. Preparaty antycellulitowe zastosowane na świeżo wymasowaną skórę zadziałają bardziej efektywnie. Masowanie ciała szczotką do ciała BRISTA działa pobudzająco, energetyzująco i antydepresyjnie.

BUDOWA SZCZOTKI:

BRISTA Szczotka do Ciała DS2K Supreme wykonana jest z litego drewna bukowego, gęsto nabita najwyższej jakości włóknami kaktusa Agawy sizalowej, zwanymi potocznie Tampico. Wyprodukowana w Polsce tradycyjną metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.

Ergonomia szczotki do masażu ciała BRISTA DS2K Supreme posiada wygodną w uchwycie rączkę, pozwalającą na łatwy dostęp do wszelkich wymagających masażu części ciała.

Opracowana i wyprodukowana w POLSCE!

DS2K

Opis

Długość włosia
średnie
Rączka odczepiana
nie
Długość
20 cm
Rodzaj drewna
buk
Włosie
włókna kaktusa Agawy sizalowej
Przeznaczenie
dom, sauna, spa
Dla
kobiet i mężczyzn
Zabezpieczenie produktu
woskowane

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BRISTA Szczotka do Ciała...

58,80 zł