BRISTA szczotka do MASAŻU CIAŁA szczecina miękka z paskiem i odłączaną rączką

BRISTA szczotka do MASAŻU CIAŁA szczecina miękka z paskiem i odłączaną rączką

64,90 zł
Brutto

SZCZOTKA BRISTA z litego drewna bukowego, gęsto nabita najwyższej jakości SZCZECINĄ NATURALNĄ. Przeznaczona do masażu ciała na mokro bądź na sucho, w zależności od preferencji. Pomaga usunąć zrogowaciałą warstwę naskórka i polepszyć krążenie w skórze. Jej zastosowanie zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowaną skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Dodatkowo odłączana rączka pozwala na dokładne wyszorowanie i wymasowanie pleców. Osobno szczotka spełnia również funkcję masażu dla ud, pośladków i brzucha, kształtem dopasowana jest do dłoni, posiada pasek uniemożliwiający jej wyślizgnięcie się.

Ilość
0
Towar w magazynie

Początki przygody ze szczotką do masażu ciała BRISTA: Jeżeli po raz pierwszy zaczynasz tę przygodę, proponujemy dla Ciebie SZCZOTKĘ do MASAŻU CIAŁA ze SZCZECINĄ, włosie miękkie nadające się do masażu na sucho. W miarę regularnych masaży ciała szczotką pozytywne efekty nabierają widoczności i wtedy można śmiało wprowadzić SZCZOTKĘ do MASAŻU CIAŁA z WŁÓKNA KAKTUSA AGAWY o włosiu dość twardym, które w kontakcie z wodą mięknie.

Nasze porady dotyczące używania SZCZOTKI do MASAŻU CIAŁA, zarówno ze SZCZECINĄ jak i z WŁÓKNA KAKTUSA AGAWY

przygotowanie twarzy i szyi pod maseczkę, krem, czy puder:

  • okrężnymi ruchami wykonujemy naturalny, domowy peeling twarzy i taki sam masaż wykonujemy na szyi

przygotowanie biustu pod krem: 

  • okrężnymi ruchami od środka na zewnątrz wykonujemy masaż obu piersi, omijając wrażliwe miejsce

przygotowanie okolic brzucha pod krem:

  • zaczynając w okolicy pępka okrężnymi ruchami wykonujemy masaż, zataczając coraz większe okręgi

przygotowanie pośladków pod maseczkę, krem:

  • okrężnymi ruchami od środka na zewnątrz wykonujemy masaż obu pośladków

ZASTOSOWANIE:

BRISTA szczotka do masażu ciała ze szczeciną naturalną miękką z paskiem i odłączaną rączką, jest przeznaczona do masażu ciała na mokro bądź na sucho, w zależności od preferencji. Szczotka do masażu ciała BRISTA zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowana skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

EFEKTY ZDROWOTNE:

Masaż ciała szczotką BRISTA doskonale wspiera stosowane kuracje antycellulitowe: usprawnia pracę naczyń krwionośnych i limfatycznych, przeciwdziała tworzenia się podskórnych grudek i obrzęków. Preparaty antycellulitowe zastosowane na świeżo wymasowaną skórę zadziałają bardziej efektywnie. Masowanie ciała szczotką do ciała BRISTA działa pobudzająco, energetyzująco i antydepresyjnie.

BUDOWA SZCZOTKI:

BRISTA szczotka do masażu ze szczeciną naturalną miękką wykonana jest z litego drewna bukowego, gęsto nabita najwyższej jakości szczeciną naturalną. Wyprodukowana w Polsce tradycyjną metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.

Ergonomia szczotki do masażu ciała ze szczeciną naturalną z paskiem i odłączana rączką

Kształt szczotki dopasowany do dłoni. Posiada wygodną w uchwycie rączkę, pozwalającą na łatwy dostęp do wszelkich wymagających masażu części ciała oraz pasek uniemożliwiający jej wyślizgnięcie się. Osobno szczotka spełnia również funkcję masażu dla ud, pośladków i brzucha, kształtem dopasowana jest do dłoni. Produkt wyposażony w mały otwór na końcu rączki, umożliwiający wysuszenie oraz przechowywanie.

Opracowane i wyprodukowane w POLSCE!

DC1FPSr

Opis

Długość włosia
średnie
Wykończenie
ręczne
Rączka odczepiana
tak
Długość
50 cm
Pasek
tak
Rodzaj drewna
buk
Włosie
naturalna szczecina
Przeznaczenie
dom, sauna, spa
Dla
kobiet i mężczyzn
Zabezpieczenie produktu
woskowane

Specyficzne kody

EAN13
5903824508996

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BRISTA szczotka do MASAŻU...

64,90 zł