EKOS Delikatny PŁYN do PRANIA ręcznego, w pralce UBRANKA DZIECIĘCE, NIEMOWLĘCE, tkaniny DELIKATNE z olejkiem lawendowym 1000ml

39,99 zł
Brutto

Naturalny, ekologiczny specjalnie opracowany łagodny, skoncentrowany PŁYN do PRANIA mechanicznie i ręcznie odzieży, tkanin, wełny, ubranek niemowlęcych i dziecięcych z OLEJKIEM LAWENDOWYM i OLEJKIEM HERBACIANYM, przeznaczony dla osób wrażliwych na zwykłe środki piorące, wykazujących alergie. Można używać go zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce. Idealny dla osób z delikatną skórą, które powinny zawsze nosić "bezpieczne" ubranie w szczególności dzieci i niemowląt. Dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą na kontakt z detergentem podczas prania ręcznego. Dla alergików i osób z atopowym zapaleniem skóry. Nie niszczy delikatnych tkanin, nadaje się także do prania wełny. Płyn ma delikatny lawendowy zapach.

Ilość
0
Towar w magazynie

Naturalny, ekologiczny specjalnie opracowany łagodny, skoncentrowany PŁYN do PRANIA mechanicznie i ręcznie odzieży, tkanin, wełny, ubranek niemowlęcych i dziecięcych z OLEJKIEM LAWENDOWYM i OLEJKIEM HERBACIANYM, przeznaczony dla osób wrażliwych na zwykłe środki piorące, wykazujących alergie. Można używać go zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce. Idealny dla osób z delikatną skórą, które powinny zawsze nosić "bezpieczne" ubranie w szczególności dzieci i niemowląt. Dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą na kontakt z detergentem podczas prania ręcznego. Dla alergików i osób z atopowym zapaleniem skóry. Nie niszczy delikatnych tkanin, nadaje się także do prania wełny. Płyn ma delikatny lawendowy zapach. Produkt był testowany dermatologicznie na osobach o wrażliwej skórze. Użyto środki powierzchniowo czynne z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zagwarantowana jest równowaga w środowisku naturalnym.

Testowana na zawartość metali ciężkich takich jak nikiel, chrom czy kobalt (zawartość poniżej 0,4 ppm). Brak składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych gwarantuje, że produkt jest odpowiedni dla wegan. Nie zawiera siarczanów, pochodnych ropy naftowej, wybielaczy, SLS i SLES, sztucznych substancji zapachowych i konserwantów

Produkt certyfikowany przez ICEA - Kosmetyki naturalne. 

Pojemność: 1000ml 

SKŁAD:

Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Potassium Rapessedate*, Cocamidopropyl Betaine, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Potassium Cocoate, Potassium Olivate*, Lavandula Hybrida Oil, Melaleuca Alternation Leaf Oil, Linalool.  

*Środek powierzchniowo czynny z olejów z uprawy organicznej. 

CERTYFIKAT PRODUKTÓW ANTHYLLIS

ICEA Ethical and Environmental Certification Institute to jedna z najbardziej renomowanych instytucji certyfikujących produkty naturalne w Europie. Promuje zrównoważony i społecznie sprawiedliwy rozwój i wspiera rolnictwo ekologiczne. Firma Pierpaoli została certyfikowana przez ICEA w obszarze:

  • produktów kosmetycznych - standard ECO BIO COSMETICS
  • środków czystości - standard ECO BIO DETERGENCE

ICEA umożliwia klientom wybór bezpiecznych, zdrowych, naturalnych, przyjaznych środowisku produktów, które:

  • zostały wytworzone z surowców pochodzących z upraw ekologicznych, wybranych na podstawie kryteriów zrównoważenia środowiskowego i zdrowotności,
  • są odpowiednie dla alergików i osób z wrażliwą skórą,
  • nie są testowane na zwierzętach,
  • nie były poddawane promieniowaniu jonizującemu w celu sterylizacji,
  • nie zawiera komponentów ujętych na liście niedozwolonych składników, m.in. syntetycznych składników chemicznych, pochodnych ropy naftowej, substancji z roślin modyfikowanych genetycznie (GMO),
  • posiadają opakowania nadające się do ponownego przetworzenia.

Najwyższa jakość kosmetyków włoskich. Produkt firmy Pierpaoli bardzo dobrze znane i uznawane za jedne z najlepszych we Włoszech.

Produkt z certyfikatem ICEA COSMOS NATURAL. Produkt zarejestrowany w The Vegan Society UK.

The Vegan Society UK to Brytyjskie Towarzystwo Wegańskie potwierdzające brak składników pochodzenia zwierzęcego w produkcie. Odpowiednie dla wegan. 

Kraj produkcji: Włochy przez PIERPAOLI

949215

Opis

Przeznaczenie
do prania tkanin delikatnych
do skóry delikatnej i wrażliwej, małych dzieci
Pojemność
1000 ml
Kraj pochodzenia
Włochy

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

EKOS Delikatny PŁYN do...

39,99 zł